| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama

Podatek od spadków i darowizn

Zwolnienie z podatku od darowizn nie obejmuje nabycia majątku od zięcia, synowej lub teściów

Aktualizacja: 24.10.2011

Chciałbym przekazać działkę synowi w drodze darowizny - czy jeżeli daruję też synowej, to będzie to korzystne podatkowo ? »

Spadki z USA podwójnie opodatkowane

Aktualizacja: 13.03.2009

Spadek opodatkowany w USA nabyty przez obywatela polskiego lub osobę mającą miejsce zamieszkania w Polsce podlega również opodatkowaniu w Polsce zgodnie z art. 2 ustawy o podatku od spadków i darowizn. »

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Spółka z o.o.

Spółka Doradztwa Podatkowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »