| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Przedsiębiorcy ocenią pracę urzędów skarbowych

Przedsiębiorcy ocenią pracę urzędów skarbowych

Rozpoczęła się siódma edycja konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Głównym celem, który przyświeca organizatorom konkursu, jest upublicznienie i wypromowanie wysokich standardów obsługi klienta w urzędach oraz tworzenie przyjaznych relacji między aparatem skarbowym a przedsiębiorcami.

Według pomysłodawców konkurs ma również:

- zachęcać przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków,

- budować atmosferę wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i obowiązków obu stron oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw,

- upowszechniać dobre praktyki w urzędach skarbowych na terenie całego kraju,

- wzmacniać pozytywny wizerunek urzędu skarbowego i jego pracowników.

Konkurs wyłoni najlepiej funkcjonujące urzędy skarbowe w kraju. O zwycięstwie decyduje liczba punktów przyznanych przez biorących udział w konkursie przedsiębiorców. Urzędy skarbowe oceniane będą m.in. za łatwość komunikacji z urzędnikami, organizację, czas i jakość załatwiania spraw, poziom doradztwa podatkowego pracowników.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas gali BCC, która zgodnie z zapowiedziami odbędzie się w czerwcu br. Laureaci konkursu mają prawo używania tytułu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Ankiety dostępne są na stronie www.bcc.org.pl . Aby wziąć udział w konkursie należy je przesłać do Lóż Regionalnych Business Centre Club do 31 maja.

reklama

Autor:

Źródło:

INFOR

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza FORUM r.pr. K. Piluś i s-ka sp.k.

Masowe odzyskiwanie wierzytelności

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »