| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja

Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja


Szanowni księgowi, główni księgowi!


Na nadchodzący rok przygotowywane są kolejne zmiany, zapowiadane przez Premiera w expose. Dotyczą one wielu dziedzin: ulgi na dzieci i becikowego, kosztów uzyskania przychodów, ulg, podatku od lokat bankowych, technik informatycznych w przedsiębiorstwach, składek rentowych, wieku emerytalnego oraz składek i podatków w rolnictwie. Wiele z nich na pewno będzie miało wpływ na Państwa codzienną pracę.

Ponieważ, chcielibyśmy jak najlepiej przygotować Państwa na te zmiany, będziemy je na bieżąco opisywać w naszych czasopismach, przytaczając komentarze najlepszych ekspertów w Polsce i odpowiadając na pytania czytelników. Publikacje INFOR Eksperta przygotują Państwa firmę na wszystkie zmiany w przepisach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych publikacji na 2012 rok skierowaną do służb finansowo-księgowych w firmach.

Księgowi szukający porad na konkretnych przykładach oraz zbiorczej informacji o zmianach w prawie, na pewno znajdą pomoc w "MONITORZE księgowego". To dwutygodnik o uznanej wśród księgowych pozycji, stworzony aby ułatwić bezpieczną interpretację przepisów i prawidłowe gospodarowanie rachunkami firmy. Kompleksowo prezentuje rozliczenia podatkowe, rachunkowe i ubezpieczeniowe, gospodarcze oraz dotyczące wynagrodzeń.

Księgowym, którzy potrzebują szybkiej, bieżącej informacji o zmianach, polecamy Internetowy Serwis Księgowego (www.isk.infor.pl) - kompleksowe źródło informacji, cieszące się olbrzymim uznaniem użytkowników, którzy wysoko cenią codzienną aktualizację i wygodę korzystania. Serwis zajmuje się wszystkimi dziedzinami pracy księgowego: od podatków przez rachunkowość, ubezpieczenia, prawo pracy do prawa gospodarczego.

Dla pracowników firm odpowiedzialnych za rozliczenie VAT i akcyzy, doradców podatkowych czy przedsiębiorców, przydatny okaże się "BIULETYN VAT" - specjalistyczny dwutygodnik, w którym poruszane są tematy dotyczące rozliczenia VAT przez poszczególne branże, VAT w innych krajach Unii Europejskiej oraz akcyzy.

Skorzystaj z naszej oferty czasopism i książek!

Z nimi łatwo rozwiążesz każdy problem w pracy!

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK