| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Zmiany w VAT 2014 - wyzwaniem dla księgowego

Zmiany w VAT 2014 - wyzwaniem dla księgowego

W ramach ogólnopolskiego cyklu spotkań pod hasłem „Księgowy w epicentrum zmian w VAT, cyfryzacji i globalizacji – wyzwania roku 2014”, 6 lutego w Warszawie odbyła się konferencja, na której oprócz najnowszych zmian w VAT, poruszano również tematy ważne dla pracy księgowego, korzystającego z nowoczesnych technologii w warunkach globalnej gospodarki.

Warszawska konferencja zapoczątkowała ogólnopolski cykl spotkań pod hasłem „Księgowy w epicentrum zmian w VAT, cyfryzacji i globalizacji - wyzwania roku 2014” oraz dyskusję na temat rewolucyjnych zmian w VAT, obowiązujących od 2014 roku. Przedstawiono na niej również główne kierunki rozwoju w rachunkowości polskiej i światowej. Omówione zostały także kwestie ważne dla pracy księgowego, korzystającego z nowoczesnych technologii w warunkach globalnej gospodarki, w tym „chmury komputerowej” „cloud computing”. Konferencje te stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń branżowych oraz zapoznania się z innowacyjnymi programami komputerowymi dedykowanymi księgowym.

Kolejne spotkania odbędą się w Łodzi (12.02.14), Bydgoszczy (18.02.14) oraz w Poznaniu (25.02.14). Swój udział można zgłosić poprzez rejestrację na: http://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konferencje.

Organizatorami cyklu branżowych konferencji i ogólnopolskiego konkursu „Księgowi Przyszłości” są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - największy organizator szkoleń dla księgowych i firma Soneta - producent unikatowego w skali kraju oprogramowania do zarządzania i księgowości - enova.

Zapraszamy do dyskusji na forum o podatkach

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

HADY KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I PRAWA PRACY

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK