| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Bezpłatne szkolenie "Prognozowanie popytu"

Bezpłatne szkolenie "Prognozowanie popytu"

19 marca 2014 roku o godz. 10.00 portal internetowy Decyzje – IT organizuje bezpłatne webinarium w temacie: „Prognozowanie popytu - IBM SPSS MODELER”. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl


Udział w webinarium jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.
 Zarejestruj się już dziś.

We współczesnym świecie tradycyjne planowanie i prognozowanie popytu staje się coraz ważniejsze. Tradycyjne metody już nie wystarczają w obliczu różnych czynników mogących wpłynąć na popyt. Duża ilość produktów odmiennie zachowujących się w czasie, zmieniające się warunki biznesowe, czynniki makroekonomiczne, pogoda, demografia, promocje czy wydarzenia marketingowe powodują, że stworzenie dobrej prognozy staje się wyzwaniem dla biznesu. Dobre prognozowanie zwiększa ryzyko prowadzenia działalności. Dobre planowanie pozwala na optymalizację kosztów i zaplanowanie działań przy uwzględnieniu ograniczeń i okazji.

W trakcie webinarium omówimy jakie są wymierne korzyści ze stosowania prognoz popytu na produkty, jak prognozy wpływają na plany sprzedaży, plany operacyjne. Jak można lepiej zarządzać stanami magazynowymi, optymalizować koszty przy jednoczesnym zapewnieniu dostępności towarów. Prognozowanie popytu jako wkład do planowana i budżetowania S&OP


Agenda:

- Demo (15 minut)

- Budowa i prezentacja przykładowego modelu prognozowania popytu przy wykorzystaniu IBM SPSS Modeler


Termin:

19 marca 2014 roku (środa), początek o godz. 10.00 - zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym)
 


Organizatorzy:

IBM - jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

 

IBM Polska Sp. z o.o. działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Zmiana strategii i rozbudowanie kompetencji w kierunku oferty usługowej pozwala firmie kompleksowo zaspakajać potrzeby rynku - od doradztwa strategicznego, poprzez dostarczanie odpowiednich rozwiązań informatycznych, aż do całościowego przejęcia zarządzania infrastrukturą IT w ramach usług outsourcingowych.

 

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.


Kontakt z organizatorem:
Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

 

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Błotnicki

Of Counsel jednej z warszawskich kancelarii prawniczych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK