| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Najpierw zysk, potem podatek

Najpierw zysk, potem podatek

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na zainwestowanie w jednostki uczestnictwa funduszy. Dzięki temu firmy mogą liczyć na godziwe zyski. Dodatkową zaletą takich inwestycji jest prosta obsługa księgowa, natomiast podatki odprowadza się jednorazowo po zrealizowaniu zysku.

Na temat efektywnego zarządzania wolnymi środkami firm przedstawiciele Union Investment Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych będą mówili podczas V Ogólnopolskiego Kongresu „Gazety Prawnej” – Rachunkowość i Podatki 2006.
W czasie kongresu zostaną również omówione zasady stosowania krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości. Przedstawione też będą praktyczne problemy podatkowe wynikające z członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Uczestnicy kongresu poznają ponadto nowe umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania dochodu i majątku oraz możliwości międzynarodowego planowania podatkowego. Przewidziano też wykłady dotyczące przyszłorocznych zmian w podatkach.

Tradycyjne spotkanie ekspertów

W tym roku V Ogólnopolski Kongres „Gazety Prawnej” – Rachunkowość i Podatki 2006 odbędzie się 8 grudnia 2005 r. w Sali Kongresowej w Warszawie. Będzie okazją do spotkań i wymiany doświadczeń przez dyrektorów finansowych, księgowych, a także pracowników odpowiedzialnych w przedsiębiorstwach za rozliczenia podatkowe. Uczestnicy kongresu zapoznają się z najnowszymi zmianami w rachunkowości i podatkach. Uzyskają ponadto wyjaśnienia dotyczące najtrudniejszych przepisów od najbardziej znanych autorytetów od podatków i rachunkowości.

Krzysztof Tomaszewski


Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Prawo i Logistyka

PrawoiLogistyka.pl to serwis tematyczny zajmujący się prawnymi aspektami działalności transportowej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK