| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Nagrody dla najlepszych

Nagrody dla najlepszych

W ankiecie międzynarodowego magazynu podatkowego International Tax Review tytuł dla najlepszej marki w zakresie doradztwa podatkowego zdobył Deloitte.


Pierwsza międzynarodowa ankieta dotycząca doradztwa podatkowego pokazała, która z firm świadcząca tego typu usługi cieszy się opinią najlepszej. Respondenci, wśród których znaleźli się dyrektorzy finansowi oraz specjaliści do spraw podatkowych, docenili jakość świadczonych usług. Kolejne, po Deloitte, miejsca zajęły PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young i KPMG.Badanie usług doradztwa podatkowego obejmuje dane z czterech ankiet regionalnych w okresie ostatnich trzech lat. Respondentami są wyłącznie przedstawiciele firm korzystający z usług doradztwa podatkowego.Po raz trzeci ponad 3,5 tys. doświadczonych menedżerów i ekspertów podatkowych z ponad 90 krajów uznało praktykę cen transferowych firmy Deloitte za najlepszą na świecie. Firmy tzw. wielkiej czwórki zdobyły łącznie blisko 60 proc. wszystkich najwyższych ocen w rankingu. W rankingu wyróżnieni zostali również specjaliści z MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.Ewa Matyszewska

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »