| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Studenci nagrodzeni za znajomość podatków

Studenci nagrodzeni za znajomość podatków

Rozstrzygnięto konkurs podatkowy Tax'n'You . 19 uczestników poza nagrodami rzeczowymi otrzyma możliwość praktyki w KPMG.


Konkurs podatkowy dla studentów Tax'n'You zorganizowany przez firmę KPMG pod patronatem Gazety Prawnej został rozstrzygnięty. W sobotę, 17 maja 2008 r., 19 studentów zmagało się z problemami podatkowymi, z jakimi na co dzień spotykają się doradcy podatkowi. Uczestnicy konkursu byli podzieleni na pięć grup. Każda z nich zajmowała się rozwiązaniem pięciu kazusów podatkowych. Problemy do rozwiązania dotyczyły głównie VAT i CIT.

Wszyscy uczestnicy poza nagrodami rzeczowymi otrzymają możliwość praktyki w firmie KPMG. Pierwsze trzy miejsca zajęli: Agnieszka Dzieńska, Leszek Dutkiewicz, Karolina Kozak. Otrzymali laptopy i roczną e-prenume- ratę Gazety Prawnej. Kolejne miejsca zajęli: Mateusz Bieda, Grzegorz Grajdura, Renata Kupczyńska, Agnieszka Kuras, Jarosław Łukasik, Jędrzej Sadowski, Paweł Szymczyk. Ci zwycięzcy otrzymali Ipody i roczną e-prenumeratę Gazety Prawnej.

EWA MATYSZEWSKA

ewa.matyszewska@infor.pl

reklama

Polecamy artykuły

Autor:

Źródło:

GP
CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Rutkowski

Partner w KDCP. Doświadczony Radca prawny i Doradca podatkowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tematyce VAT, akcyzy, opłaty paliwowej. I miejsce w kategorii akcyza rankingu Najlepszych Doradców Podatkowych 2015 roku Dziennika Gazeta Prawna. W latach 2012–2015 lider zespołu akcyzowego w PricewaterhouseCoopers. Wcześniej Deloitte i Ernst & Young. Doradca największych polskich i zagranicznych podmiotów z branż energetycznej, paliwowej, alkoholowej, tytoniowej, chemicznej i automotive. Członek Prezydium Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan – wiceprzewodniczący Grupy Akcyzowej. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących akcyzy, opłaty paliwowej i procedury podatkowej. Prelegent na licznych konferencjach naukowych i branżowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również podyplomowe studia o specjalizacji podatkowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK