| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > 12 lutego konkurs na naczelników

12 lutego konkurs na naczelników

Sprawdzian wiedzy dla kandydatów na naczelników urzędów skarbowych będzie przeprowadzony 12 lutego. Dopuszczono do niego 608 kandydatów na 618 chętnych.


Ministerstwo Finansów opublikowało komunikat w sprawie ogłoszonych 30 października 2008 r. konkursów na stanowiska 201 naczelników urzędów skarbowych. Do konkursów zgłosiło się 618 kandydatów. Komisja powołana decyzją ministra finansów nr 11/AP z 28 października 2008 r. podjęła na posiedzeniu 13 stycznia 2009 r. uchwałę o dopuszczeniu 608 kandydatów.

Komisja do przeprowadzenia konkursów na stanowiska naczelników urzędów skarbowych nie dopuściła 10 kandydatów z powodów: w dwóch przypadkach kandydaci wycofali zgłoszenia; w jednym przypadku kandydat zgłosił się do konkursu po upływie terminu wskazanego w ogłoszeniu; w jednym przypadku kandydat nie spełniał wymogu co najmniej czteroletniego stażu pracy w urzędach i organach podległych ministrowi finansów; w czterech przypadkach zgłoszenia przesłały osoby niebędące pracownikami urzędów i organów podległych ministrowi finansów; w dwóch przypadkach nie usunięto braków formalnych mimo prawidłowo doręczonych wezwań.

Sprawdzian zostanie przeprowadzony 12 lutego w sali Centrum Kongresowego Fundacji Polska Wiek XXI Warszawa, ul. Bobrowiecka 9.

Do każdego z kandydatów zostanie wysłane do 20 stycznia indywidualne zawiadomienie o dopuszczeniu do udziału w konkursie lub też o odmowie dopuszczenia i jej przyczynach.

Ewa Matyszewska

ewa.matyszewska@infor.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Ludwiczak

Radca prawny, specjalizujący się w tematach związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, prawem korporacyjnym, zamówieniami in house, publicznym transportem zbiorowym i Compliance.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK