reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Controlling sprzedaży - wyzwania i rozwiązania

Controlling sprzedaży - wyzwania i rozwiązania

W dniu 27 września 2012 r. w Hotelu Tumskim we Wrocławiu odbędzie się bezpłatne seminarium controllingowe pt. "Controlling sprzedaży – wyzwania i rozwiązania" organizowane przez firmę BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o.


Tematem spotkania będą zastosowania dedykowanych systemów klasy Business Intelligence/CRM/DMS do wielowymiarowych analiz, planowania, budżetowania, prognozowania oraz obiegu dokumentów i zarządzania relacjami z kontrahentami.

Celem Seminarium jest próba udzielenia odpowiedzi na poniższe pytania:

- Jak usprawnić wieloprzekrojową analizę przychodów i marż przez handlowców, controllerów sprzedaży i menedżerów tak by był to dla nich proces intuicyjny i nie wymagał dużego wysiłku ani specjalistycznej wiedzy informatycznej?

- Jak rzetelnie i precyzyjnie formułować plany sprzedaży w powiązaniu z pozostałymi obszarami działalności przedsiębiorstwa aby nie były oparte na domysłach i przybliżeniach?

- Jak zorganizować proces grupowego opracowywania i negocjowania budżetu handlowego aby nie wymagał wielu spotkań i uzgodnień, a przy tym nadmiernego absorbowania handlowców i menedżerów?

- Jak dostarczać terminowej i wysokojakościowej informacji o odchyleniach dla handlowców i kierowników aby byli w stanie interweniować na czas podejmując decyzje korygujące?

- Jak efektywnie zorganizować procesy obiegu dokumentów i pracy grupowej w organizacji by zwiększyć sprawność obsługi kontrahentów?

W tym kontekście zostaną również zaprezentowane praktyczne przykłady zastosowań specjalizowanych rozwiązań informatycznych, których wdrożenie w istotny sposób przyczynia się do zapewnienia efektywności każdej organizacji.  Seminarium w szczególności kierowane jest do zarządów i kadry menedżerskiej, dyrektorów finansowych i controllingu, dyrektorów i kierowników działów handlowych, controllerów finansowych, biznesu i sprzedaży, specjalistów do spraw analiz i budżetowania, pracowników, którzy zajmują się planowaniem i kontrolowaniem zasobów przedsiębiorstwa.

Poruszana tematyka seminarium odnosi się do organizacji i przedsiębiorstw różnych branż i sektorów, m.in.: produkcyjnych, handlowych, usługowych, finansowych.

Więcej informacji na stronie:  http://www.bi-pro.pl/seminaria.html


reklama

Czytaj także

Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS47.20 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Siarkiewicz

Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwijaniu sprzedaży i inicjowaniu nowych kierunków rozwoju oraz transformacji biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama