reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Pierwsze zapisy na konkurs Księgowi Przyszłości

Pierwsze zapisy na konkurs Księgowi Przyszłości

1 marca rozpoczęła się rejestracja drużyn do III edycji prestiżowego konkursu Księgowi Przyszłości, organizowanego w czterech kategoriach: zawodowej, studenckiej, uczniowskiej oraz płacowo-kadrowej W ciągu zaledwie kilku dni do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 50 zespołów. Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta. Patronem medialnym jest Infor.

Podjęłam to wyzwanie ponieważ uważam, że jest to świetny pomysł na to żeby zweryfikować i usystematyzować swoją wiedzę oraz spojrzeć na całokształt tego czy to co wykonuje na danym stanowisku jest wystarczające czy też powinnam w jakiś sposób poszerzyć swoją wiedzę, tak aby być Księgowym Przyszłości. Na pewno było warto.” tak o swoim udziale w konkursie mówiła Ewa Łosik – Swoboda, finalista II edycji konkursu w kategorii zawodowej.   

Konkursu Księgowi Przyszłości odbywa się online za pomocą strony ksiegowiprzyszlosci.pl. Uczestnicy weryfikują swoją wiedzę z rachunkowości, przechodząc przez kolejne etapy rywalizacji. Na najlepszych czekają nie tylko wspaniałe nagrody takie jak vouchery na wakacje, sprzęt IT czy bony szkoleniowe, ale również prestiż związanych z udziałem w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych konkursów w branży.

 „Konkursu wszelkiego rodzaju są w naszym wypadku rozwinięciem studiów (…) oraz sprawdzeniem swoim umiejętności. Ten konkurs (Księgowi Przyszłości przyp. red.) jest jednym z ważniejszych jeśli nie najważniejszym konkursem w ciągu roku.” mówił Radosław Matuszuk, członek zwycięskiej drużyny w kategorii studenckiej z 2016 roku.  

W tym roku po raz pierwszy do udziału w konkursie zaproszeni zostali także specjaliści ds. płac i kadr, którzy startować mogą w nowej specjalnie dla nich dedykowanej kategorii konkursowej „Płace i Kadry”.

Pierwszy etap konkursu rozpocznie się 26 marca i potrwa do 11 kwietnia. Tego dnia zakończy się również rejestracja do konkursu. W finalne konkursu, który odbędzie się 14 czerwca w Warszawie, spotkają się po trzy najlepszej drużyny z każdej kategorii.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, producent oprogramowania enova365. Patronem konkurs jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Szczegóły konkursu oraz rejestracja dostępne są na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Zdjęcia

Pierwsze zapisy na konkurs Księgowi Przyszłości
Pierwsze zapisy na konkurs Księgowi Przyszłości

INFORLEX Sprawozdawczość Budżetowa – program dla księgowych jednostek budżetowych199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Poczyński

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama