| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Generator materiałów biurowych dla doradców podatkowych

Generator materiałów biurowych dla doradców podatkowych

Generator materiałów biurowych dla doradców podatkowych, który powstał z inicjatywy Komisji Rozwoju i Promocji Zawodu KRDP w panelu Doradca, to mechanizm umożliwiający każdemu doradcy podatkowemu tworzenie materiałów biurowych zgodnych z Księgą Wizualizacji KIDP.

Chcesz otrzymywać więcej aktualnych informacji? Zapisz się na newsletter!

Za pośrednictwem generator materiałów biurowych na gotowych wzorach teczki, koperty, papieru firmowego, wizytówki i notatnika można umieścić dane i logotyp doradcy podatkowego (kancelarii podatkowej), a następnie wydrukować je we własnym zakresie lub przekazać gotowe pliki drukarni.

Generator materiałów biurowych stanowi kolejny element kampanii, której celem jest zachęcenie Członków Izby do stosowania Systemu Identyfikacji Wizualnej Doradców Podatkowych. Wcześniej, razem z Biuletynem KIDP nr 2/2014, doradcy podatkowi otrzymali w wersji papierowej pakiet wzorów materiałów biurowych z logo KIDP.

Łatwy dostęp do zawodu księgowego i doradcy podatkowego

Krajowa Rada Doradców Podatkowych już w 2008 r. zarekomendowała doradcom podatkowym stosowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej, podkreślając, że jedynie konsekwentne stosowanie przedstawionych w nim zasad, przyczyni się do zbudowania rozpoznawalnego wizerunku zawodu we wszystkich kręgach społecznych, a w szczególności wśród przedsiębiorców. Kwestia ta stała się szczególnie istotna w związku z podpisaniem przez Prezydenta RP ustawy deregulacyjnej, której przepisy wejdą w życie 10 sierpnia br.

Polecamy: Deregulacja zawodów księgowych w 2014 r.

Podyskutuj o tym na naszym FORUM


Źródło: www.doradcy.krdp.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

KANCELARIA PRAWNA radca prawny Adam Sobota

Ekspert z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »