reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Warsztaty dla młodych przedsiębiorców

Warsztaty dla młodych przedsiębiorców

Pod koniec stycznia odbędą się już po raz trzeci warsztaty i wykłady dla młodych przedsiębiorców. Tym razem w Gdańsku w Hotelu Mercure. Słuchacze otrzymają szereg użytecznych i praktycznych informacji na temat prowadzenia firmy, księgowości, czy działań marketingowych. A nawet tego, dlaczego myśląc o własnym biznesie warto pamiętać o Google? Zapisy już trwają. Patronat medialny nad warsztatami objął portal Infor.pl

 

 

Szkolenie pozwoli uczestnikom poznać trendy rynkowe i narzędzia wspomagające prowadzenie firmy, a także odkryć korzyści networkingu oraz odnaleźć inspirację wśród innych uczestników.

- Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Sam pomysł na produkt lub usługę, którą będą oferować to jednak nie wszystko. Warto poszerzyć swoją wiedzę na tematy księgowe, finansowe, czy te związane z promocją lub Public Relations. A także poznać zmiany w zakresie księgowości nadchodzące w 2014 roku. - podkreśla Anna Flaga-Ber, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa, która odpowiada za projekt.

Spotkanie dla młodych przedsiębiorców odbędzie się 30 stycznia w godzinach 10.00-17.00, w Hotelu Mercure na Starym Mieście, przy ul. Jana Heweliusza 22 w Gdańsku.

W trakcie krótkich praktycznych wykładów będziemy mówić o networkingu, czyli budowaniu sieci kontaktów i pozyskiwaniu kontrahentów, a także o marketingu i promocji firmy. Ważnym tematem będzie też finansowanie działalności oraz rozliczenia księgowe - podkreśla Anna Flaga-Ber. Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin.

I tak o rachunkach i fakturach oraz VAT w 2014 roku opowie Jagoda Tomaszko, specjalista Tax Care SA.  

Prelegenci będą mówić też o skutecznym budowaniu i rozwoju firmy. Problematykę ochrony danych osobowych przybliży uczestnikom Mariusz Sarnecki, który zdobył doświadczenie w czasie 11-letniej pracy w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Departamencie Rejestracji Zbiorów Danych Osobowych oraz Departamencie Inspekcji. Młodzi przedsiębiorcy poznają też narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych, czyli platformę Multibiznes.

Ci, którzy zechcą dowiedzieć się więcej o prowadzeniu działań promocyjnych oraz PR będą mogli wysłuchać rad i opinii  doświadczonych przedstawicieli działających w tym obszarze.

Wśród uczestników szkolenia zostanie rozlosowane kilka nagród: książka jednej z prelegentów - Agnieszki Żelazko pt. „10 odsłon Public Relations - narzędzia, przykłady, efektywność", konsultacja marketingowa ufundowana przez Art of Concept, vouchery na abonamenty księgowe Tax Care SA i karta VIP na konsultacje SEM - Bluerank Sp. z o.o.

Warsztaty Managera Biznesu to także doskonała okazja do nawiązania nowych cennych znajomości z przedsiębiorcami, menedżerami, praktykami marketingu i sprzedaży oraz ambitnymi pionierami rynku.

Koszt uczestnictwa w warsztatach jest niewielki - wynosi 19 zł. Zapisy na wykłady są obowiązkowe.

Formularz zgłoszenia znajduje się: http://www.twoja-inicjatywa.pl/index.php?zm=6

reklama

Czytaj także

Pracodawca w kryzysie (PDF)49.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA

Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 227 000 członków i studentów w 179 krajach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama