reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > 201 wakatów na naczelników urzędów skarbowych

201 wakatów na naczelników urzędów skarbowych

Minister finansów ogłosił konkursy na 201 naczelników urzędów skarbowych. Dziś są tam urzędnicy pełniący obowiązki naczelników.


Połowa z 401 urzędów skarbowych w całej Polsce potrzebuje naczelnika. W związku z tym minister finansów ogłosił konkursy na stanowiska naczelników urzędów skarbowych dla 201 urzędów. Dziś są tam urzędnicy pełniący obowiązki naczelników.

- Ogłoszenie tego konkursu ma doprowadzić do uregulowania sytuacji kadrowej w urzędach skarbowych. Dziś formalnie w tych urzędach są p.o. naczelników. Już na początku roku resort finansów obiecał zająć się tą sprawą, stąd ogłoszenie o konkursach - wyjaśnia nam Magdalena Kobos z Ministerstwa Finansów.

Konkurs dotyczy każdego województwa. W dolnośląskim poszukiwanych jest 7 naczelników, w kujawsko-pomorskim - 11, w lubelskim - 21, w lubuskim - 4, w łódzkim i podlaskim - po 8, w małopolskim - 26, w mazowieckim - 25, w opolskim - 1, w podkarpackim - 14, w pomorskim - 6, w śląskim i świętokrzyskim - po 13, w wielkopolskim - 20, w warmińsko-mazurskim - 10, w zachodniopomorskim - 14.

Konkurs będzie składał się z dwóch części: sprawdzenia wiedzy zawodowej oraz oceny predyspozycji i zdolności ogólnych oraz umiejętności kierowniczych. Do 13 listopada kandydaci na naczelników mogą przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu wraz z kompletem dokumentów na adres Ministerstwa Finansów, ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa.

Ważne!

W całej Polsce jest 401 urzędów skarbowych, w tym 20 urzędów zajmujących się obsługą dużych podatników

EWA KONDERAK

gp@infor.pl

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

GP
Nowe oznaczenia w ewidencji VAT i JPK_VAT (PDF)24.90 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Duda

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama