reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Vademecum > Księgowi i rewidenci > Biegli rewidenci mogą szkolić się przez internet

Biegli rewidenci mogą szkolić się przez internet

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów dopuściła możliwość szkolenia na odległość, tzw. e-learning, jako jedną z form odbycia obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów.


Możliwość szkolenia przez internet wprowadza komunikat nr 12/2012 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 3 lipca 2012 r. w sprawie dopuszczenia e-learningu jako jednej z form odbycia obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w 2012 r.

Szkolenia w formie e-learningu może być jednak przeprowadzone wyłącznie przez jednostki, które uzyskały zgodę Krajowej Rady Biegłych Rewidentów na organizację obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w 2012 roku w zakresie określonym uchwałą Nr 243/4/2011 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 13 września 2011 r. w sprawie ustalenia wykazu jednostek uprawnionych do przeprowadzenia obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w 2012 r. oraz uchwałą Nr 560/9/2011 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 20 grudnia 2011 r. zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia wykazu jednostek uprawnionych do przeprowadzenia obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w 2012 r.

Aby uzyskać zgodę Krajowej Rady Biegłych Rewidentów na organizację obligatoryjnego doskonalenia zawodowego dla biegłych rewidentów w formie e-learningu, jednostki wymienione w załączniku do uchwały Nr 243/4/2011 zobowiązane są przesłać opracowane materiały poglądowe i założenia do wybranych modułów, zgodnie z § 2 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 września 2007 r. w sprawie warunków, jakie muszą być spełnione, aby zajęcia dydaktyczne na studiach mogły być prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (Dz. U. Nr 188, poz. 1347, z późn. zm.).

reklama

Czytaj także

Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS47.20 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Przybysz

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama