| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Półfinały na półmetku

Półfinały na półmetku

Ubiegłoroczny zwycięzca półfinałów w Krakowie Andrzej Stempak ponownie zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Konkursu Księgowy Roku.

Andrzej Stempak jest dyrektorem nadzoru księgowego w Centrum Rachunkowym Dekret w Krakowie. Ma certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i tytuł doradcy podatkowego. W konkursie brał udział po raz drugi. W ubiegłym roku również był zwycięzcą półfinałów w Krakowie, a w finale w Warszawie zajął czwarte miejsce.

– Nie wycofam się, wezmę udział w konkursie za rok – obiecała Klaudia Hałas, zdobywczyni drugiego miejsca w krakowskim półfinale. W konkursie brała udział czwarty raz. Jest ona właścicielką biura rachunkowego Ekspert. Na swoim koncie ma już statuetkę najlepszego księgowego w regionie. Zdobyła ją cztery lata temu.

Trzecie miejsce przypadło Ewie Misiaszek. To był jej debiut w konkursie. Również ma zamiar wziąć udział za rok.

– Pytania były trudne, ale będą jeszcze trudniejsze, bo weszły Międzynarodowe Standardy Rachunkowości. A rzeczywistość niesie ze sobą coraz bardziej skomplikowane sytuacje do rozwiązania – stwierdził dr Józef Uryga, prezes Zarządu Regionalnego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Podkreślił on, że wszyscy uczestnicy wykazali wysoki poziom wiedzy.

Z poziomu merytorycznego uczestników konkursu zadowolony był też przewodniczący jury półfinałów w Krakowie – prof. Bronisław Micherda, kierownik Katedry Rachunkowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Podkreślił on, że konkurs promuje rachunkowość i zawód księgowego, tak trudny i tak ważny dla prawidłowego rozwoju gospodarczego.

Organizatorami konkursu są Grupa Wydawnicza INFOR, firma Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Wiesława Moczydłowska


Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Verum Numerica

Usługi księgowe │Audyt księgowy i podatkowy│ Doradztwo

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK