reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Egzaminy dla księgowych

Egzaminy dla księgowych

W dniach 1, 3, 4 i 5 kwietnia kolejne osoby będą ubiegać się o certyfikat księgowy. W każdym z tych dni podejdzie do niego od 60 do 90 kandydatów.


Rozporządzenie ministra finansów w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych dopuszcza składanie podań na 7 dni przed terminem egzaminu. W tym przypadku był to 25 marca.Dokumenty składa się raz. Dlatego ci, którzy złożyli je po tym terminie, automatycznie będą przypisani do kolejnej sesji egzaminacyjnej. Natomiast ci, którzy zrobili to wcześniej, mogą być pewni, że Ministerstwo Finansów na bieżąco weryfikuje wnioski o zakwalifikowanie się do egzaminu, a dane osób pozytywnie zweryfikowanych sukcesywnie przekazuje do organizatora egzaminu.Jeżeli ktoś w ostatniej chwili złożył dokumenty, a nie dostał jeszcze powiadomienia o zakwalifikowaniu się do egzaminu, powinien próbować je uzyskać telefonicznie. Informacje można dostać pod numerem ośrodka egzaminacyjnego w Otwocku 022 779 20 40 wew. 4021.Osoby, które otrzymały już zawiadomienie o zakwalifikowaniu się do egzaminu, powinny uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 480 zł na rachunek bankowy Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Kadr Celnych i Skarbowych: PKO BP S.A. O/Otwock konto nr 58 10201127 0000 1302 0013 3934 ODZKCiS Otwock-Świder k/Warszawy ul. Kolorowa 13, z dopiskiem „opłata za egzamin na certyfikat księgowy”.Agnieszka Pokojska

reklama

Czytaj także

Źródło:

GP
VAT 2020. Komentarz199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS - podatki, prawo

Tarcza antykryzysowa 4.0 – przegląd najważniejszych zmian

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Wiesław Dzikowski

Księgowy, współwłaściciel i pełniący rolę wiceprezesa w firmie BR Progres sp. z o.o. Z księgowością związany od 2003 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama