| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja

Czy Twoja firma jest dobrze przygotowana na 2012 rok? - promocja


Szanowni księgowi, główni księgowi!


Na nadchodzący rok przygotowywane są kolejne zmiany, zapowiadane przez Premiera w expose. Dotyczą one wielu dziedzin: ulgi na dzieci i becikowego, kosztów uzyskania przychodów, ulg, podatku od lokat bankowych, technik informatycznych w przedsiębiorstwach, składek rentowych, wieku emerytalnego oraz składek i podatków w rolnictwie. Wiele z nich na pewno będzie miało wpływ na Państwa codzienną pracę.

Ponieważ, chcielibyśmy jak najlepiej przygotować Państwa na te zmiany, będziemy je na bieżąco opisywać w naszych czasopismach, przytaczając komentarze najlepszych ekspertów w Polsce i odpowiadając na pytania czytelników. Publikacje INFOR Eksperta przygotują Państwa firmę na wszystkie zmiany w przepisach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych publikacji na 2012 rok skierowaną do służb finansowo-księgowych w firmach.

Księgowi szukający porad na konkretnych przykładach oraz zbiorczej informacji o zmianach w prawie, na pewno znajdą pomoc w "MONITORZE księgowego". To dwutygodnik o uznanej wśród księgowych pozycji, stworzony aby ułatwić bezpieczną interpretację przepisów i prawidłowe gospodarowanie rachunkami firmy. Kompleksowo prezentuje rozliczenia podatkowe, rachunkowe i ubezpieczeniowe, gospodarcze oraz dotyczące wynagrodzeń.

Księgowym, którzy potrzebują szybkiej, bieżącej informacji o zmianach, polecamy Internetowy Serwis Księgowego (www.isk.infor.pl) - kompleksowe źródło informacji, cieszące się olbrzymim uznaniem użytkowników, którzy wysoko cenią codzienną aktualizację i wygodę korzystania. Serwis zajmuje się wszystkimi dziedzinami pracy księgowego: od podatków przez rachunkowość, ubezpieczenia, prawo pracy do prawa gospodarczego.

Dla pracowników firm odpowiedzialnych za rozliczenie VAT i akcyzy, doradców podatkowych czy przedsiębiorców, przydatny okaże się "BIULETYN VAT" - specjalistyczny dwutygodnik, w którym poruszane są tematy dotyczące rozliczenia VAT przez poszczególne branże, VAT w innych krajach Unii Europejskiej oraz akcyzy.

Skorzystaj z naszej oferty czasopism i książek!

Z nimi łatwo rozwiążesz każdy problem w pracy!

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Pasieczna

Biegły rewident

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »