reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Kiedy biznes spotyka się z księgowością - druga edycja konferencji dla księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców KONEL

Kiedy biznes spotyka się z księgowością - druga edycja konferencji dla księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców KONEL

Omówienie tajników udanej kooperacji między obszarami biznesu i księgowości oraz analiza zaawansowanych rozwiązań ułatwiających efektywną współpracę - te i inne zagadnienia będą poruszane już niebawem podczas II Ogólnopolskiej Konferencji Księgowych,Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL. Wydarzenie odbędzie się 26 września we Wrocławiu.

Partnerami wydarzenia są m.in Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział Dolnośląski - Partner merytoryczny czy stowarzyszenia zrzeszające przedstawicieli biznesu Business Center Club, Dolnośląska Izba Gospodarcza czy Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich.

Celem konferencji KONEL jest stworzenie wspólnej przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń dla sektora biznesu i biur rachunkowych. Podczas prelekcji i paneli dyskusyjnych uczestnicy będą mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę o najświeższe informacje z obszaru kontroli biznesowej i ryzyka podatkowego, bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy, korzyści outsourcowania usług księgowych czy optymalnego dostosowania rachunkowości do potrzeb biznesu.

Nie zabraknie również wystąpień poświęconych zagadnieniu odpowiedzialności księgowych w kontekście kodeksu karnego skarbowego, a także tematowi Pracowniczych Planów Kapitałowych czy schematów podatkowych czy kierunku w jakim ewoluuje Jednolity Plik Kontrolny. Ciekawym tematem będzie dyskusja o wiedzy gromadzonej na temat podatnika przez urząd skarbowy.

Uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się m.in. otrzymania odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości zawodu księgowego oraz aktualnych informacji o światowych trendach rozwoju zawodu księgowego. Dobór wykładowców i panelistów, również z zagranicy, będących wybitnymi profesjonalistami w zakresie rachunkowości i biznesu, gwarantuje wysoki poziom wydarzenia.

Księgowość patrzy w przyszłość.

Konferencja zgromadzi nie tylko przedstawicieli biznesu i reprezentantów branży rachunkowej z Polski. W tym roku poszerzona została o przedstawicieli biur z UK oraz Czech i Niemiec. Wymiana doświadczeń będzie bezcenna.

Podczas panelu eksperckiego poświęconemu rachunkowości innowacji gospodarczych wystąpi przedstawiciel Wrocławskiego Parku Technologicznego czy wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Uniwersytet Ekonomiczny jest Partnerem merytorycznym konferencji.

Paneliści i wykładowcy opowiedzą o swoich spostrzeżeniach związanych z przyszłością zawodu księgowego oraz nowoczesnych narzędzi księgowości.

Wrocławska konferencja należy do tych nielicznych, gdzie biznes ma szansę nawiązać owocny dialog z branżą rachunkowości. To bardzo ważne, że każda ze stron będzie mogła przedstawić swoje argumenty, opowiedzieć o oczekiwaniach i trudnościach podczas działalności - tylko w ten sposób, spotykając się w jednym miejscu i słuchając się z zaangażowaniem, rozwiążemy istniejące problemy na linii współpracy biznes-księgowość.

II Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców odbędzie się już 26 września we wrocławskiej Hali Stulecia mieszczącej się w Centrum Kongresowym. Podczas konferencji wybranym przedsiębiorca oraz biurom rachunkowym zostaną wręczone Certyfikaty Deklaracji Dobrych Praktyk - zbioru najcenniejszych zasad współpracy między sektorem biznesowym a rachunkowym - wspólnie wypracowanych przez uczestników i prelegentów podczas wszystkich wystąpień pierwszej edycji konferencji KONEL.

Więcej informacji i rejestracja na konferencję na stronie www.konferencjakonel.eu

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kiedy biznes spotyka się z księgowością - druga edycja konferencji dla księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców KONEL.
Kiedy biznes spotyka się z księgowością - druga edycja konferencji dla księgowych, biur rachunkowych i przedsiębiorców KONEL.Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Warzecha – Ważydrąg

Ekspert podatkowy, księgowa, właścicielka Biura Rachunkowego EVA

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama