reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Sage Summit wreszcie w Polsce  - inspirujący kongres dla przedsiębiorców i księgowych

Sage Summit wreszcie w Polsce  - inspirujący kongres dla przedsiębiorców i księgowych

29 października 2019 r.  w Łodzi odbędzie się pierwsza polska edycja Sage Summit „Ogólnopolski Kongres Biznesu: Biznes – Technologia – Prawo”. Przedsiębiorcy, managerowie, księgowi będą mogli posłuchać i porozmawiać o cyfrowych wyzwaniach dla współczesnego biznesu z wybitnymi ekspertami i doświadczonymi praktykami. Patronat nad tym wydarzeniem objął portal infor.pl. Zapisy (bezpłatne!) trwają tylko do 24 października 2019 r.

Wszyscy przedsiębiorcy działający tu i teraz dobrze już wiedzą, że nie ma odwrotu od coraz to głębszej cyfryzacji współczesnego biznesu. Ale też nie zawsze wiedzą jak transformację cyfrową swojej firmy umiejętnie przeprowadzić.

Już teraz większość danych i informacji generowanych i przetwarzanych przez wiele firm odbywa się cyfrowo, często online, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dotyczy to w szczególności obiegu i archiwizacji dokumentów - faktur, zamówień, umów, dokumentów magazynowych i wielu innych.

Również kontakty firm z organami administracji publicznej odbywają się w coraz szerszym zakresie spraw w formie elektronicznej. Dość wspomnieć o obowiązku elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych, dokumentów dot. ubezpieczeń społecznych, plików JPK, e-sprawozdań finansowych i wielu innych.

Jak bezpiecznie zarządzać cyfryzacją w przedsiębiorstwie? Jak rozsądnie i bezpiecznie przeprowadzać technologiczne zmiany w firmie? Jak nie dać się wyprzedzić konkurencji? Jak stosować sprawdzone rozwiązania? Jak zabezpieczać swoje dane? Jak przygotować się na cyfrowe zmiany?

Na te i wiele innych ważnych pytań odpowiedzą znakomici prelegenci, wśród nich m.in.:

 • Piotr Ciski, Prezes Zarządu Sage w Polsce;
 • Robert Korzeniowski, właściciel firmy RK 2B ACTIVE, czterokrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich;
 • prof. Witold M. Orłowski, Główny doradca ekonomiczny PwC Polska.  Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP;
 • Sławomir Lachowski, ekonomista i menedżer bankowy, twórca mBanku
 • dr Aleksandra Przegalińska, wykładowczyni w Akademii Leona Koźmińskiego, zajmująca się tematyką sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii;
 • Agnieszka Kozak, Wiceprezes Zarządu Zorius.pl, doświadczona ekspertka z wieloletnią praktyką w dziedzinie kadr i płac oraz księgowości;
 • Sebastian Kotow, Autor, badacz, praktyk biznesu, inspirujący mówca oraz wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA;
 • Bogdan Zatorski, ekspert Sage ds cyfryzacji podatków;

Kiedy: Sage Summit „Ogólnopolski Kongres Biznesu: Biznes – Technologia – Prawo” odbędzie się we wtorek 29 października 2019 r.

Gdzie: DoubleTree by Hilton Hotel, ul. Łąkowa 29, Łódź.

Jak się zapisać:
 

Zarejestruj się bezpłatnie na Kongres – wypełnij formularz zgłoszeniowy
 

Uwaga! Zapisy tylko do 24 października 2019 r.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji prosimy o przesłanie informacji na adres: julita.zukowska@sage.com lub dominika.walicka@sage.com.

Pierwsza część Kongresu, zatytułowana „Inspiracje” będzie podzielona na dwa bloki. W bloku „Przyszłość gospodarki, przyszłość technologii” przedstawione zostaną perspektywy ekonomiczne i technologiczne nie tylko najbliższych lat. Dyskusja w tym bloku koncentrować się będzie na wzajemnych interakcjach gospodarki i cyfrowych technologii.

Natomiast w drugiej części tego bloku Robert Korzeniowski, Sławomir Lachowski i Piotr Ciski podzielą się swoimi cyfrowymi doświadczeniami w praktyce biznesowej.

Druga część kongresu „Wiedza i praktyka” będzie podzielona na dwie równoległe (prelekcje w obu ścieżkach będą się odbywały w tym samym czasie) ścieżki tematyczne.

Księgowi i dyrektorzy finansowi z pewnością pójdą „ścieżką” „Rachunkowość przyszłości”, gdzie czekają na nich tak ważne tematy jak m.in.:

 • Zmiany prawne 2019/2020 i ich wpływ na biznes
 • Pracownicze Plany Kapitałowe
 • Znaczenie integralności systemów IT w pracy księgowego
 • Księgowy = doradca? Jak dobrze przygotować się do nowej roli
 • Elektroniczny obieg informacji w firmie

Natomiast managerowie zapewne wybiorą wykłady wybitnych ekspertów i nietuzinkowych osobowości: Sebastiana Kotowa i Tomasza Kaciuna o zarządzaniu transformacją cyfrową w firmie.

Kongres zakończy Gala Liderów Cyfryzacji i koncert znakomitego jazzmana Michała Urbaniaka.

Zobacz pełny program Kongresu

Jeżeli poważnie traktujesz cyfryzację swojej firmy nie może Cię zabraknąć 29 października w Łodzi na Sage Summit!
 

Serdecznie zapraszamy!

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Artykuł partnerski

Zdjęcia


Tarcza antykryzysowa – pomoc dla pracodawców poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa (PDF)29.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

Jak założyć nowoczesne biuro rachunkowe?

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Regulski

analityk DM TMS Brokers

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama