reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Zmiany prawa > Pracownicy urzędów skarbowych dyżurują w terenie

Pracownicy urzędów skarbowych dyżurują w terenie

 

Dyżury pracowników US Płońsk (woj. mazowieckie) w Punkcie Informacji Obywatelskiej

W okresie od 31 marca do 28 kwietnia 2008 r. pracownicy Urzędu Skarbowego w Płońsku będą pełnili dyżury informacyjne w ramach Punktu Informacji Obywatelskiej, który działa przy Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, ul. Płocka 50. Z bezpłatnej pomocy pracowników Urzędu będą mogli skorzystać podatnicy zainteresowani m.in. rozliczeniem rocznym podatku dochodowego od osób fizycznych. Dyżury będą odbywać się w poniedziałki (za wyjątkiem 7 kwietnia br.) w godz. 16.15 - 17.30.


Dyżury pracowników US Warszawa - Bemowo w Urzędach Dzielnic

Naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa - Bemowo we współpracy z Burmistrzami Dzielnic: Warszawa - Bemowo i Warszawa - Ursus zorganizował w urzędach tych dzielnic punkty obsługi w zakresie rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych. W ww. punktach pracownicy Urzędu Skarbowego będą udzielać informacji dotyczących rozliczenia i przyjmować zeznania PIT. Terminy dyżurów: - Urząd Dzielnicy Warszawa - Bemowo: 14, 21 i 28 kwietnia 2008 r. w godz. 10.00 - 18.00, - Urząd Dzielnicy Warszawa - Ursus: 31 marca 2008 r. w godz. 15.00 - 18.00, W Urzędzie Dzielnicy Warszawa - Włochy dyżur pracowników Urzędu Skarbowego odbył się w dniu 17 marca 2008 r.


Spotkania Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach z podatnikami (woj. świętokrzyskie)

W ramach współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Chęciny w dniu 12 marca 2008r. pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach przeprowadzili trzy szkolenia dla mieszkańców miejscowości: Chęciny, Wolica i Bolmin. Tematyka spotkań dotyczyła zagadnień związanych z rozliczeniami z podatku dochodowego od osób fizycznych za 2007 rok.


Wodzisławska skarbówka pracuje „w terenie”

W kolejnym roku podczas trwającej akcji składania zeznań rocznych, Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim uruchamia w urzędach miast i gmin w swoim obszarze działania punkty obsługi podatnika. W dniach od 31 marca do 8 kwietnia br. mieszkańcy poniżej wymienionych miejscowości tj. Pszowa (31 marca), Lubomi (1 kwietnia), Marklowic (2 kwietnia), Radlina (3 kwietnia), Rydułtów (4 kwietnia) , Mszany (7 kwietnia) oraz Gorzyc ( 8 kwietnia) będą mogli uzyskać informacje dotyczące rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok. Punkty czynne będą w godzinach od 8.00 do 14.00

 

reklama

Czytaj także

Źródło:

Ministerstwo Finansów
Praktyczny leksykon VAT 2020. Wszystko o zmianach w rozliczeniach VAT103.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Biuro rachunkowe AGbiuro Adam Giedrojć

Nowoczesne biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą małych i dużych firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama