reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Podatki > PIT > PIT > Archiwum PITy 2010 > PIT 2010 - darmowy program e-pity 2010

PIT 2010 - darmowy program e-pity 2010

Prezentujemy program do rozliczenia PIT-ów za 2010 rok e-pity 2010 Standard firmy e-file Sp. z o.o.


e-pity 2010
to darmowy program do wypełniania deklaracji podatkowych PIT, w którym samodzielnie wypełnić można wszystkie rodzaje deklaracji:

- dla osób indywidualnych: PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39, NIP-3, NIP-1, EDG-1, NIP/B, a ponadto deklarację PIT-28 z załącznikami PIT-28/A i PIT-28/B oraz załączniki PIT/O, PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG, oraz

- dla firm: PIT-11, PIT-40, PIT-4R, PIT-12, EDG-1.

Pobierz program e-pity 2010

Program jest dostępny dla systemów operacyjnych: Windows, Mac OS X, Linux: Red Hat, openSUSE, UBuntu, Unix: Solaris 10 oraz dla przeglądarek: Internet Explorer, Firefox, Netscape, Safari, Opera.

e-pity to pierwszy polski program, w którym bezpiecznie i prosto rozliczymy PIT-a on-line (bez konieczności instalacji na komputerze), a dzięki pozytywnej weryfikacji europejskiego lidera programów antywirusowych avast! możemy wysłać go przez Internet. 

Merytorycznie program zweryfikowany został przez Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 

Program e-pity automatycznie przenosi dane podatników do deklaracji i załączników poprzez ich jednorazowe wpisanie. W e-pitach każdy podatnik może wybrać czcionkę „pismo odręczne”, a gotowy PIT wydrukować i zanieść do urzędu skarbowego lub wysłać z podpisem elektronicznym do systemu e-deklaracji Ministerstwa Finansów.

Aplikacja e-pity zachęca do wysyłania deklaracji podatkowych przez Internet i zaprasza do udziału w akcji ekologicznej „Drzewko za 1 grosz”, w ramach której od każdego PIT-a wysłanego drogą elektroniczną firma e-file przekazuje Fundacji Aeris Futuro 1 grosz na sadzenie drzew.

Program e-pity jest ogólnodostępny – można go pobrać ze strony www.epity.pl oraz z ponad 120 serwisów poświęconych zagadnieniom podatkowym. 

Program jest darmowy bez ograniczeń liczby podatników i ilości wypełnionych PITów, ale aby móc z niego skorzystać, należy przekazać 1% swojego podatku na wybraną przez siebie Organizację Pożytku Publicznego. W ten sposób firma e-file zachęca do włączenia się do kampanii na rzecz pomocy oranizacjom non profit.

Producentem oprogramowania jest firma e-file sp. z o.o. (http://www.e-file.pl)

Copyrigth 2009-2010 e-pity (http://www.e-pity.pl).

Obsługa Klienta i serwis:

http://www.e-pity.pl/kontakt/
biuro@e-file.pl

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Nowy JPK_VAT

Korekta w nowym JPK_V7 – jak to zrobić?

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Gierszewska

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama