| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 listopada w Targach Kielce

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 listopada w Targach Kielce

Wydarzenie adresowane jest do właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych (MKBR) to spotkanie służące wymianie doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży finansowej oraz rachunkowej. Patronem medialnym wydarzenia jest Infor.

Program wydarzenia obejmuje kilkadziesiąt prelekcji, warsztatów i debat podczas których 25 wybitnych prelegentów podejmie zagadnienia dotyczące m.in. przyszłości biur rachunkowych, elektronizacji i robotyzacji pracy oraz sposobów na zwiększenie przychodów.

MKBR to szansa, aby pogłębić relacje i wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm. Profesjonalna obsługa przedsiębiorstw w zakresie księgowości to odpowiedzialna i pełna wyzwań praca, która wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy i poszerzania kompetencji. Uczestnicy Kongresu wezmą udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.:

- Elektronizacja procesów dokumentacyjnych - konieczność czy przyjemność?

- Aplikacje wspomagające codzienną pracę biura rachunkowego

- Faktury i Biała Księga VAT - jak robot może połączyć różne aplikacje?

- Bezpieczeństwo danych - jak chronić zasoby klientów i swoje?

- Plaga hakerska - sposoby zapobiegania i radzenia sobie z problemem.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Patronat merytoryczny sprawuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach oraz Pro Progressio.

Wydarzenie wspierane jest przez liczne firmy z branży, wśród których znaleźli się między innymi, jako Sponsor złoty: Comarch, enova365, Netia i PLUS. Tytuł sponsora srebrnego otrzymały firmy: Wizlink, Sage, Payhelp, OSCBR i Edenred.

To jedyne takie wydarzenie w Polsce!

Rejestracja i szczegółowy program wydarzenia na stronie www.mkbr.targikielce.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Adrian Artowicz

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »