reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Ruszyła długo oczekiwana przez księgowych i kadrowych Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń

Ruszyła długo oczekiwana przez księgowych i kadrowych Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń

Certyfikowane wideoszkolenia dla księgowych i kadrowych to nieograniczony dostęp do wiedzy najlepszych ekspertów. Dzięki nim nawet najbardziej skomplikowane i kontrowersyjne przepisy stają się jasne. O rozmowę na temat tej innowacyjnej formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprosiliśmy Panią Marzenę Nikiel – Dyrektora Wydawniczego.

Dla kogo przeznaczona jest Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń? Kto ma być jej odbiorcą?

MN: Stworzyliśmy Platformę w odpowiedzi na potrzeby księgowych i kadrowych. Platforma jest przeznaczona dla nich do nieustannego dostarczania im wiedzy na temat zmieniających się przepisów, z którymi mają do czynienia na co dzień. Platforma to także serwis, w którym w jednym miejscu księgowi i kadrowi znajdą odpowiedzi na najbardziej skomplikowane zagadnienia podatkowo-rachunkowe i kadrowo-wynagrodzeniowe. Wszystko to podane jest w nowoczesnej multimedialnej formule.

Jakie materiały znajdziemy na Certyfikowanej Platformie Wideoszkoleń?

MN: Wszystkie filmy wideo podzieliliśmy na trzy grupy. Są to WIDEOSZKOLENIA, WIDEOINSTRUKCJE i EKSPERT RADZI.

Wideoszkolenia to zapis realnie przeprowadzonych szkoleń z udziałem wybitnych ekspertów organizowanych przez INFOR SA. Wideoszkolenia podzielone są na odcinki tematyczne. Każdy odcinek to kompleksowa pigułka wiedzy na temat zmian przepisów i rozwiązań problemów prawnych.

Wideoinstrukcje to krótkie filmy animowane, które krok po kroku pokazują, jak wypełnić dokument (na przykład ZUS Rp-7) albo jak dokonać jakiejś czynności (na przykład rozliczyć ulgę z tytułu zakupu kasy fiskalnej).

EKSPERT RADZI to krótka odpowiedź specjalisty na konkretne pytanie, jakie spłynęło do redakcji Certyfikowanej Platformy Wideoszkoleń od użytkowników, bądź wypowiedź wyjaśniająca zawiłość przepisów prawnych w konkretnych życiowych sytuacjach.

Co ważne, każde wideo jest objęte systemem aktualizacji. Użytkownik wie, czy dane szkolenie jest aktualne, czy też zagadnienia omawiane podczas szkolenia należy traktować jako archiwalne.

Jak usystematyzowane są wszystkie produkcje wideo? Jak znaleźć to, czego szukamy?

MN: Cała Platformę podzieliliśmy na kategorie. Są to PODATKI, PRACA i KADRY, OBRÓT GOSPODARCZY, UBEZPIECZENIA, RACHUNKOWOŚĆ FIRM i FINANSE PUBLICZNE. W poszczególnych kategoriach umieściliśmy wideo odpowiadające tematycznie nazwie kategorii. Dzięki temu łatwo zorientować się, w której kategorii szukać rozwiązania problematycznego zagadnienia.

Co jeszcze oprócz wiedzy zawartej w filmach oferuje swoim użytkownikom Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń?

MN: Do każdego wideoszkolenia, wideoinstrucji czy wideo EKSPERT RADZI dołączyliśmy materiały powiązane, z których może korzystać użytkownik Platformy. Materiały te należy traktować jako dodatkowe pomoce dydaktyczne. Są to materiały szkoleniowe prowadzącego szkolenie, porady i artykuły z danego zakresu tematycznego, eporadniki, przepisy prawne, formularze, wskaźniki i stawki, a czasami także audiokomentarz eksperta nawiązujący do obszarów tematycznych poruszanych na szkoleniu. To wszystko sprawia, że każde zagadnienie omówione jest kompleksowo i użytkownik  dostaje całościową informację na dany temat.

Platforma Wideoszkoleń ma w nazwie Certyfikowana. Co to oznacza?

MN: Oznacza to, że po obejrzeniu wideoszkolenia czy wideoinstrukcji każdy użytkownik może rozwiązać test jednokrotnego wyboru dotyczący zagadnień poruszanych w wideo. Po uzyskaniu 80 proc. prawidłowych odpowiedzi można wygenerować i wydrukować imienny certyfikat  poświadczający wiedzę zdobytą po obejrzeniu szkolenia.

Podsumowując, jakie korzyści dla księgowych i kadrowych niesie ze sobą Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń?

MN: Korzyści jest bardzo dużo. Niewątpliwie najważniejszą z nich jest możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki nowym publikowanym na Platformie szkoleniom. To korzyść nieoceniona, ale są i inne.

Przede wszystkim elastyczność. Można przesłuchać szkolenie w każdym miejscu i w każdym czasie.

Z materiałów umieszczonych na Platformie można korzystać indywidualnie, ale także jeśli zajdzie taka potrzeba można przeszkolić cały dział księgowości bądź kadr.

Nasze wideoszkolenia poruszają najbardziej aktualne zagadnienia i zmiany w prawie dlatego użytkownik Platformy ma stały dostęp do najświeższych zmian przepisów z bezcennym objaśnieniem eksperta.

Po prostu Certyfikowana Platforma Wideoszkoleń uczy, oszczędza czas i pieniądze, a zdobytą przez księgowych i kadrowych wiedzę poświadcza certyfikatem.

Wypróbuj za darmo Certyfikowaną Platformę Wideoszkoleń. Obejrzyj szkolenie i zdobądź certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR
Praktyczny leksykon VAT 2020. Wszystko o zmianach w rozliczeniach VAT103.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Piekarczyk

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama