reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Test kwalifikacyjny do konkursu Księgowi Przyszłości już otwarty

Test kwalifikacyjny do konkursu Księgowi Przyszłości już otwarty

Rozpoczął się I etap konkursu Księgowi Przyszłości. Pierwszy test będący kwalifikacją do konkursu, można rozwiązywać do 11 kwietnia. Do tego dnia otwarta jest również rejestracja drużyn. Nagrodami w konkursie są vouchery na wakacje, bony szkoleniowe oraz sprzęt IT.

Już ponad 250 drużyn w 4 kategoriach

W konkursie Księgowi Przyszłości startować mogą trzyosobowe zespoły. Taka forma rywalizacji ma za zadaniem promować nie tylko wiedzę, ale również umiejętność pracy w zespołach, w szczególności w czasach gdy rynek wymaga od księgowych coraz szerszych kompetencji. Drużyny startują w konkursie w jedne z czterech kategorii:

  • Zawodowej  - dedykowanej dla zawodowych księgowych
  • Studenckiej – przeznaczonej dla studentów kierunków i uczelni o profilu ekonomicznym
  • Uczniowskiej – w której stratować mogą uczniowi szkół ponadgimnazjalnych
  • Płacowo – Kadrowej – nowej kategorii przygotowanej z myślą o ekspertach kadrowo – płacowych

Wielki sprawdzian wiedzy

Uczestnicy konkursu mają przed sobą pierwszy test kwalifikacyjny złożony z 30 pytań. Drużyny startujące w kategoriach zawodowej, studenckiej oraz uczniowskiej będą odpowiadać na pytania z zakresu rachunkowości oraz podatków. W drugiej edycji konkursu, test kwalifikacyjni pomyślnie przeszło 80% drużyn startujących w konkursie. Drużyny złożone z ekspertów płacowo – kadrowej będą odpowiadać na specjalny dedykowany dla nich zestaw pytań, który dotyczyć będzie naliczania płac, a także przepisów kodeksu pracy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Rejestracja jest otwarta jeszcze przez blisko dwa tygodnie, a więc do czasu zamknięcia I etapu konkursu. Aby wziąć jeszcze udział w konkursie należy zebrać trzyosobową drużynę, dokonać jej rejestracji poprzez formularz na stronie ksiegowiprzyszlosci.pl oraz wypełnić pierwszy test kwalifikacyjny.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, producent oprogramowania enova365. Patronem konkurs jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Szczegóły konkursu oraz rejestracja dostępne są na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Test kwalifikacyjny do konkursu Księgowi Przyszłości już otwarty
Test kwalifikacyjny do konkursu Księgowi Przyszłości już otwarty

INFORLEX Sprawozdawczość Budżetowa – program dla księgowych jednostek budżetowych199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Szlawski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama