reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Finał i konferencja Księgowi Przyszłości

Finał i konferencja Księgowi Przyszłości

Trwa trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu Księgowi Przyszłości. Jego finał będzie okazją do dyskusji na temat przyszłości branży, cyfryzacji oraz roli księgowych i kadrowych w rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Konferencja „Księgowi Przyszłości” odbędzie się 14 czerwca w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Patronem medialnym konkursu jest Infor.

Ogólnopolski konkurs

Księgowi Przyszłości to projekt, którego celem jest promocja zawodu księgowego oraz wspieranie rozwoju branży. W ramach projektu zrealizowano liczne inicjatywy takie jak debaty, spotkania edukacyjne czy ogólnopolski konkursu dla księgowych. W tym roku organizowana jest właśnie trzecia edycja tego uznanego w środowisku konkursu. Do udziału w niej zapisało się ponad 1600 księgowych, studentów, uczniów oraz specjalistów ds. kadr i płac. Po trzech testach online wyłonione zostało grona półfinalistów konkursu, które zmierzy się z zadaną pracą konkursową. Najlepsze 12 drużyn (po 3 z każdej kategorii) spotkają się 14 czerwca, w czasie finału konkursu,.

Konferencja w Warszawie

Równolegle do finału konkursu trwać będzie konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”. Konferencja podzielona zostanie na trzy bloki. W pierwszym odbędą się wykłady poświęcone najważniejszym z punktu widzenia księgowych – kadrowych oraz przedsiębiorców zmian, wynikających tak ze zmian w przepisach, jak i trendów społecznych. Wśród wykładów znajdą się między innymi wystąpienia na temat roli cyfryzacji w branży czy wejściu w życie rozporządzania o ochronie danych osobowych.   

Punktem centralnym konferencji będzie debata ekspertów „W erze zmian” poświęcona całościowo zmianom w obszarach kadrowo – płacowych i ich wpływowi na przedsiębiorczość w Polsce, jak i dyskusja na temat roli księgowego i kadrowego w zmieniających się realiach. Rozmowę poprowadzi red. Maciej Głogowski, a jej uczestnikami będą przedstawiciele środowisk księgowych, kadrowych, przedsiębiorców oraz technologii.    

W konferencji mogą brać udział zaproszenie goście. Dodatkowo organizatorzy udostępnili pulę miejsc wolnych, dostępnych po dokonaniu rejestracji poprzez formularz na stronie ksiegowiprzyszlosci.pl.

Organizatorami konkursu oraz konferencji są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, najstarsza organizacja w Polsce skupiająca ekspertów z branży oraz spółka Soneta, producent oprogramowania enova365 do księgowości, kadr płac i zarządzania. Patronat nad wydarzeniem objęły Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Business Centre Club. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Inforlex, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Ekspert:

Soneta sp. z o.o.

Firma Soneta sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova365.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Finał i konferencja Księgowi Przyszłości
Finał i konferencja Księgowi Przyszłości

INFORLEX Sprawozdawczość Budżetowa – program dla księgowych jednostek budżetowych199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Marek Jaroszewski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama