| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Obrót gospodarczy > Działalność gospodarcza > Konferencja "Biznes Krok po Kroku" w Poznaniu

Konferencja "Biznes Krok po Kroku" w Poznaniu

Konferencja dla młodych przedsiębiorców, którą po raz piąty organizuje Fundacja „Twoja Inicjatywa”, zawita 24 kwietnia do Poznania. W Centrum Konferencyjnym Kochtex spotkają się prelegenci i praktycy z całej Polski. Będą opowiadać o tym, jak mądrze prowadzić swój biznes. Posłużą radą, pokażą przykłady. Poprzednie edycje, które miały miejsce w Warszawie, Gdańsku i Katowicach zgromadziły łącznie blisko tysiąc osób. Patronat medialny nad konferencjami objął portal Infor.pl

- Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Sam pomysł na produkt lub usługę, którą będą oferować, to jednak nie wszystko. Warto stale poszerzać swoją wiedzę, zwłaszcza w obszarach księgowości, finansów, nowych technologii i marketingu - podkreśla Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa.

Po Warszawie, Gdańsku i Katowicach przyszedł czas na Poznań. Całodzienne spotkanie dla przedsiębiorców, odbędzie się 24 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Kochtex, przy ul. Towarowej 35 (biurowiec Delta) i potrwa od rana do popołudnia (10:00 - 17:00).


O czym będziemy mówić?


W trakcie krótkich praktycznych wykładów będziemy mówić o założeniu własnej działalności gospodarczej, sprzedaży i komunikacji. Powiemy o tworzeniu własnego biznesu od podstaw, kształtowaniu wizerunku marki oraz pozyskiwaniu kontrahentów. Ważnym tematem będzie marketing, public relations oraz szeroko pojęta promocja firmy, także poprzez działania w Internecie.  


Prelegenci


Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin m.in. Zbigniew Pietrzak z Grupy Pracuj, który doradzi jak skutecznie rekrutować pracowników, Dominik Mędrzycki, Manager Zespołu Księgowego Tax Care, który opowie o księgowych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej, Małgorzata Wasik autorka wielu umów cywilnych i gospodarczych, Maciej Trela Prezes Zarządu spółki PÓŁNOC & Partnerzy zarządzającej siecią biur Północ Nieruchomości. Swoją wiedzą podzielą się również: Łukasz Świrgał, Dyrektor Departamentu Marketingu Tax Care, Agnieszka Żelazko, Dyrektor Zarządzający w Grupie BRM, która jest autorką książki „10 odsłon PR” skierowanej do przedsiębiorców. Paweł Radomski przybliży biznesową platformę networkingową Multibiznes.pl, a Paweł Adamiak z firmy Notus opowie o kreowaniu wizerunku marki.


Nagrody


Wśród uczestników szkolenia zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: pakiety promocyjne ufundowane przez firmę Tax Care o wartościach: 500 zł, 1000 zł i 1500 zł., książki Agnieszki Żelazko „10 odsłon PR”, wydane w lutym 2014 roku oraz zestawy do pielęgnacji - Katarzyny Szulim, Niezależnej Dyrektor Sprzedaży Mary Kay.


Zapisy


Koszt całodziennego uczestnictwa w warsztatach (darmowy obiad wliczony) to 39 zł. Zapisy na wykłady są obowiązkowe. Formularz zgłoszenia znajduje się: www.twoja-inicjatywa.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Kliś

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa handlowego - m.in rejestracje, szeroko pojęte zmiany w spółkach oraz zdarzenia restrukturyzacyjne - przekształcenia, podziały oraz połączenia spółek.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »