reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Konferencja Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Konferencja Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Serdecznie zapraszamy na organizowaną w dniach 16-17 maja 2019 roku konferencję Kół Regionalnych Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. W tym roku organizacji podjęło się Koło Warmińsko – Mazurskie z siedzibą w Olsztynie.

Konferencja odbędzie się w Starych Jabłonkach pod Ostródą. Przewidywany jest udział ok 120 uczestników. Prelegenci stanowić będą ciekawą mieszkankę osobowości oraz doświadczeń, co daje gwarancję, że czas spędzony na prelekcjach przełoży się na zwiększenie inspiracji oraz jakości pracy w audycie wewnętrznym.

Niepowtarzalna lokalizacja – Hotel Anders w Starych Jabłonkach koło Ostródy, znakomici prelegenci oraz dodatkowe atrakcje – konkursy wiedzy audytorskiej z atrakcyjnymi nagrodami sprawią, że wydarzenie to będzie dobrym wykorzystaniem czasu. Dwa dni wartościowych prelekcji (m.in. audyt efektywnościowy, RODO - doświadczenia i wyzwania, zwinność w audycie, sztuka prezentacji wyników, coaching, cyberezpieczeństwo, projekty informatyczne, etyka) inspirująca wymiana doświadczeń w zawodowym gronie w wyjątkowym hotelu wśród Taborskich lasów za jedyne 750 zł + 23% VAT (członkowie IIA Polska) i 900 zł + 23% VAT (pozostałe osoby) - za wszystko aż 13 godzin CPE.

Konferencji adresowana jest do audytorów wewnętrznych oraz kontrolerów z całej Polski. Poruszane zagadnienia odnosić się będą zarówno do sektora prywatnego jak i publicznego.

Przedstawicielem organizatora do kontaktów w sprawie organizowanej konferencji jest Marcin Dublaszewski – koordynator Koła Warmińsko – Mazurskiego, który udzieli wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące wymienionego wyżej wydarzenia (tel. 501582886, email: m.dublaszewski@iia.org.pl).

Polecamy serwis: Audyt i kontrola

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Kasy fiskalne 2020 (PDF)29.90 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Moduł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Odszkodowania Campter

Campter Odszkodowania uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz na skutek zdarzeń losowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama