reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Przyszłość i zwiększenie przychodów biur rachunkowych to główne tematy, które poruszą eksperci podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Odbędzie się on w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Infor.

Targi Kielce zapraszają właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to szansa, aby pogłębić relacje i wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalna obsługa firm w zakresie księgowości to odpowiedzialna i pełna wyzwań praca, która wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy i poszerzania kompetencji. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Prelegenci podejmą tematy zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów w celu zwiększenia przychodów, digitalizacji i automatyzacji w pracy księgowych.

Przyszłość polskich biur rachunkowych

Po uroczystym otwarciu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych eksperci porozmawiają o rzeczywistości gospodarczej w zakresie dokumentowania transakcji w sektorze małych, mikro i średnich przedsiębiorstw oraz o procesie wdrażania technologii w biurach rachunkowych i elektronizacji dokumentów. Skupią się  również na tym, czy polskie biura rachunkowe stać na nowoczesne narzędzia służące do świadczenia usług księgowych i kadrowo-płacowych w oparciu tylko o elektroniczny dokument, który porównają z dokumentem papierowym. Przedstawione zostaną przykłady transformacji prowadzenia dokumentacji oraz różnice w obiegu dokumentów i archiwizacji. Uczestnicy kongresu usłyszą również o działaniach hakerów, przez których można utracić np. bazę danych oraz o tym jak się przed nimi zabezpieczyć. Po sesji teoretycznej odbędą się sesje warsztatowe.

Języki obce

Drugiego dnia eksperci zajmą się przychodami biur rachunkowych oraz poruszą ważny temat wpływu znajomości języków obcych biznesie outsourcingu księgowego i finansowego. Uczestnicy kongresu poznają sposoby na świadczenie usług w języku obcym oraz dowiedzą się jak skutecznie i szybko uczyć pracowników innych języków. Panel dotyczył będzie również networkingu polskich biur rachunkowych z zagranicznymi. Eksperci określą szanse na zwiększenie przychodów oraz spróbują odpowiedzieć na pytanie: jak biura z innych krajów mogą dostarczyć klientów polskim biurom rachunkowym?

Jakość i obsługa

Jak zmotywować pracownika księgowego do sprzedawana usług dodatkowych? W jaki sposób zmienić konsultację w odpłatną obsługę księgową? Na ten temat eksperci będą rozmawiali drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Przed sesjami warsztatowymi uczestnicy będą mieli do wyboru warsztaty tematyczne lub rundy stolikowe.

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już od 26 do 27 listopada w Targach Kielce.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, 26-27 listopada w Targach Kielce
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, 26-27 listopada w Targach Kielce

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych - Targach Kielce
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych - Targach Kielce

Zakup sprzętu komputerowego do zdalnej nauki w ramach projektu Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) „Zdalna szkoła” (PDF)19.90 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

Jak założyć nowoczesne biuro rachunkowe?

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Kowalski

Doradca podatkowy z kilkunastoletnim stażem w różnych organach podatkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama