REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

„Wygraj samochód z INFOR” - rozstrzygnięcie konkursu

Subskrybuj nas na Youtube
Konkurs „Wygraj samochód z INFOR” wygrała Pani Violetta Hermanowicz. Zwycięskie hasło to: Zaufaj przyjacielowi – sklep.infor.pl!
Konkurs „Wygraj samochód z INFOR” wygrała Pani Violetta Hermanowicz. Zwycięskie hasło to: Zaufaj przyjacielowi – sklep.infor.pl!

REKLAMA

REKLAMA

Miło nam poinformować, że konkurs „Wygraj samochód z INFOR” wygrała Pani Violetta Hermanowicz. Nasza redakcja rozmawiała ze zwyciężczynią o tym, jakie to uczucie wygrać samochód, jak ocenia publikacje INFOR oraz wiele więcej.

REKLAMA

Autopromocja

Jakie to uczucie przeczytać w treści e-maila: Miło nam poinformować, że Pani hasło wygrało Forda Ka?

Pierwszy etap: niedowierzanie ! Coś w stylu: I znowu ktoś sobie „żarty stroi”. Jednak po chwili refleksja: zaraz, zaraz…, przecież to mail z INFOR-u. Czytaj: poważna firma. Po chwili zastanowienia zdaje sobie sprawę, że po pierwsze: brałam udział w konkursie, a po drugie: zgłosiłam swoje hasło. I ponownie niedowierzanie: Ja miałabym wygrać konkurs? Ja, miałabym dostać samochód? Niemożliwe! Na pewno za chwilę przyjdzie mail z informacją: przepraszamy, ale zaistniała pomyłka…

„Miło nam poinformować, że Pani hasło wygrywa Forda Ka”. To jedno zdanie przeczytałam chyba ze dwadzieścia razy. Ba! Poprosiłam męża, aby też przeczytał to, co ja widzę na ekranie monitora. Przeczytał. Później była długa cisza i cichutkie, choć chyba też się bał, aby zdanie nie zniknęło, stwierdzenie: „Violetko, ty wygrałaś samochód”. Patrzyliśmy na ten ekran i patrzyliśmy i patrzyliśmy… I co... i dalej nie mogłam uwierzyć. Przesłałam treść maila córce i od razu zadzwoniłam, z prośbą, aby go przeczytała! Po chwili, oddzwoniła. Najwyraźniej widziała to samo co my! Usłyszałam: „Mamuś, wygrałaś samochód!”.

Rozmawiając dzisiaj z Państwem, jestem ogromnie szczęśliwa i w najśmielszych marzeniach nie sięgałam tak daleko. Wraz ze mną cieszą się moi najbliżsi: mąż, córka, zięć i przyjaciele. I to jest dopiero „uczucie”! – widzieć, jak oni wszyscy się cieszą, że ja się cieszę. Takich uczuć, życzę każdemu!

Dalszy ciąg materiału pod wideo


Czy czuła Pani, że hasło: „sklep.infor.pl = Twój mądry przyjaciel” wygra konkurs? Ależ skąd. Ja jej w ogóle nie brałam pod uwagę. Wpisując hasło, podzieliłam się swoim postrzeganiem publikacji INFOR-u. To wszystko.  Po chwili, już o tym nie myślałam.

Może ma Pani szczęście w grze?

Nigdy niczego nie wygrałam. Ale też prawdą jest, że w nic nie gram.


Wracając jednak do samego początku. Skąd dowiedziała się Pani o konkursie i czy ewentualnie, ktoś Panią namawiał do wzięcia w nim udziału?

Weszłam na stronę INFOR, aby zamówić w sklepie nową „żółtą książeczkę” nt. umów zlecenia. Pojawiło się okno informujące o konkursie. Wpisałam pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi na myśl i dokończyłam składanie zamówienia.


Przy odbiorze nagrody wspomniała Pani, że firma INFOR i jej produkty są Pani bardzo przydatne w codziennej pracy.

Obszar, w którym się specjalizuję, to prawo pracy i związane z nim przepisy podatkowe oraz ZUS-owskie. Ta sfera opiera się na ustawach, rozporządzeniach, zarządzeniach, orzecznictwie sądowym, stanowiskach urzędów skarbowych  itd. To gąszcz przeplatających się tematów.

Publikacje i artykuły INFOR-u są dla mnie jak wysoko usytuowany punkt obserwacyjny. Mam szersze spektrum widzenia, a kiedy trzeba mogę sięgnąć po lornetkę, aby przyjrzeć się szczegółom. I co ważne: czuję się bezpiecznie.


Bardzo nas cieszy, że tacy specjaliści jak Pani kupują nasze produkty. Czy jest jakaś szczególna seria publikacji Infor, którą by Pani poleciła?

O tak! „Żółte książeczki INFOR” Uwielbiam je. Każdego roku je kupuję. Dzięki nim jestem na bieżąco. Cenię tę serię za rzeczowość informacji popartej przykładami, za szybkość reakcji na zmiany w przepisach. Kompleksowość opracowań. Zrozumiały sposób przekazywania zawiłych zagadnień. Świetnie opracowane teksty ustaw, tj. w nagłówku: tytuły np. ustaw i numery artykułów, w treści: wytłuszczone tytuły artykułów, dwuwiersz, format. Dodatkowe wyjaśnienia w dolnych przypisach, szczegółowe spisy treści oraz, i tu może Państwa zdziwię, bardzo dobrze czyta się treść książeczek, dzięki papierowi na jakim są drukowane. Papier jest jakby makulaturowy, lekko szary, nie błyszczy się, więc oczy nie łzawią przy czytaniu dużej ilości tekstu, a sama książka jest lekka! Rewelacja! Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł, aby to zmienić. A i przystępna cena zachęca do zakupu.

To wszystko ma ogromne znaczenie, gdy trzeba pracować w oparciu o aktualny stan prawny. W ciągu roku bardzo często otwieram „żółte książeczki”. Moim zdaniem, aktualnie nie ma rynku wydawniczym niczego lepszego!


Od jak dawna kupuje Pani produkty Infor?

Pierwsze skojarzenie: od wielu lat. Dokładnie ile? Myślę, że to już około 10 lat z różnym nasileniem, ale ciągle.


Powracając jeszcze do samego konkursu. Skąd taki pomysł na hasło?

To było całkowicie spontaniczne. Ja, po prostu tak postrzegam sklep i cały INFOR. To mój mądry przyjaciel.


Kończąc naszą rozmowę, jakimi słowami zachęciłaby Pani innych do zakupu produktów INFOR w naszym sklepie?

Zaufaj przyjacielowi – sklep.infor.pl!

Konkurs „Wygraj samochód z INFOR” wygrała Pani Violetta Hermanowicz. Gratulujemy!
Zapisz się na newsletter
Chcesz uniknąć błędów? Być na czasie z najnowszymi zmianami w podatkach? Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj rzetelne informacje prosto na swoją skrzynkę.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Księgowość
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
7 skutków spadających stóp procentowych. Już w maju 2025 r. RPP zacznie cykl obniżek?

Tańsze i łatwiej dostępne kredyty to tylko część skutków cięć stóp procentowych. Polityka monetarna to miecz obosieczny. W momencie, w którym kredytobiorcy cieszą się z niższych rat, to posiadacze oszczędności mają problem ze znalezieniem solidnie oprocentowanego depozytu. Widmo niższych stóp procentowych oznacza też, że w dół pójść może oprocentowanie detalicznych obligacji skarbowych, a zakup mieszkania na wynajem może znowu odzyskać swój blask.

Korekta zeznania podatkowego PIT. Jak to zrobić i do kiedy można?

Do końca roku 2030 podatnicy mają prawo składać korekty zeznań PIT za rok 2024. Błędy w deklaracjach podatkowych zdarzają się zarówno na niekorzyść podatnika (np. pominięcie ulgi, o której się nie wiedziało), jak i na niekorzyść fiskusa (np. pominięcie źródła przychodów, o którym się zapomniało). Złożenie korekty zeznania nie wymaga uzasadnienia, a skorygować można nawet taką deklarację, która z upływem 30 kwietnia 2025 r. została bez udziału podatnika automatycznie zatwierdzona w usłudze Twój e-PIT.

Pilne! Będzie nowelizacja ustawy o KSeF, znamy projekt: jakie zmiany w obowiązkowym e-fakturowaniu

Ministerstwo Finansów opublikowało długo wyczekiwany projekt nowelizacji ustawy o VAT, regulujący obowiązek stosowania faktur ustrukturyzowanych. Wraz z nim udostępniono również oficjalną „mapę drogową” wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur – KSeF.

Ewidencje VAT oszustów i uczciwych podatników niczym się nie różnią. Jak systemowo zablokować wzrost zwrotów VAT? Prof. Modzelewski: jest jeden sposób

Jedyną skuteczną barierą systemową dla prób wyłudzenia zwrotów jest uzależnienie wpływów zwrotów od zastosowania przez podatnika mechanizmu podzielonej płatności w stosunku do kwot podatku naliczonego, który miałby być zwrócony – pisze prof. dr hab. Witold Modzelewski.

REKLAMA

Obowiązkowy KSeF - najnowszy harmonogram. KSeF 2.0, integracja i testy, tryb offline24, faktury masowe, certyfikat wystawcy faktury i inne szczegóły

W komunikacie z 12 kwietnia 2025 r. Ministerstwo Finansów przedstawiło aktualny stan projektu rozwiązań prawnych, technicznych i biznesowych oraz plan wdrożenia (harmonogram) obowiązkowego systemu KSeF. Można jeszcze do 25 kwietnia 2025 r. zgłaszać do Ministerstwa uwagi i opinie do projektu pisząc maila na adres sekretariat.PT@mf.gov.pl.

Cyfrowe narzędzia dla księgowych. Kiedy warto zmienić oprogramowanie księgowe?

Nowoczesne narzędzia dla księgowych. Na co zwracać uwagę przy zmianie oprogramowania księgowego? Według raportów branżowych księgowi spędzają nawet 50 proc. czasu na czynnościach, które mogłyby zostać usprawnione przez nowoczesne technologie.

Obowiązkowy KSeF - będzie kolejne przesunięcie terminów? Kiedy nowelizacja ustawy o VAT? Minister finansów odpowiada

Ministerstwo Finansów dość wolno prowadzi prace legislacyjne nad nowelizacją ustawy o VAT dotyczącą wdrożenia obowiązkowego modelu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Od listopada zeszłego roku - kiedy to zakończyły się konsultacje projektu - nie widać żadnych postępów. Jeden z posłów zapytał ministra finansów o aktualny harmonogram prac legislacyjnych w tym zakresie a także czy minister ma zamiar przesunięcia terminów wejścia w życie obowiązkowego KSeF? W dniu 31 marca 2025 r. minister finansów odpowiedział na te pytania.

Jak przełożyć termin płatności składek do ZUS? Skutki odroczenia: Podwójna składka w przyszłości i opłata prolongacyjna

Przedsiębiorcy, którzy mają przejściowe turbulencje płynności finansowej mogą starać się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych o odroczenie (przesunięcie w czasie) terminu płatności składek. Taka decyzja ZUS pozwala zmniejszyć na pewien czas bieżące obciążenia i utrzymać płynność finansową. Od przesuniętych płatności nie płaci się odsetek ale opłatę prolongacyjną.

REKLAMA

Czas na e-fakturowanie. System obsługujący KSeF powinien skutecznie chronić przed cyberzagrożeniami, jak to zrobić

KSeF to krok w stronę cyfryzacji i automatyzacji procesów księgowych, ale jego wdrożenie wiąże się z nowymi wyzwaniami, zwłaszcza w obszarze bezpieczeństwa. Firmy powinny już teraz zadbać o odpowiednie zabezpieczenia i przygotować swoje systemy IT na nową rzeczywistość e-fakturowania.

Prokurent czy pełnomocnik? Różne podejście w spółce z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jako osoba prawna, działa przez swoje organy. Za prowadzenie spraw spółki i jej reprezentowanie odpowiedzialny jest zarząd. Mnogość obowiązków w firmie może jednak sprawić, że członkowie zarządu będą potrzebowali pomocy.

REKLAMA