reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Tarcza antykryzysowa 3.0 - doradcy podatkowi napisali darmowy przewodnik

Tarcza antykryzysowa 3.0 - doradcy podatkowi napisali darmowy przewodnik

Doradcy podatkowi zrzeszeni w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych (KIDP) przygotowali bezpłatny informator dla przedsiębiorców na temat tarczy antykryzysowej 3.0.

Rządowy plan pomocy dla przedsiębiorców właśnie zyskał kolejną, trzecią już wersję. Część przepisów została zmieniona, dodane zostały również nowe instrumenty pomocowe. W przewodniku po tarczy antykryzysowej 3.0 doradcy podatkowi wyczerpująco opisali na jaką pomoc mogą liczyć firmy dotknięte kryzysem COVID-19.

Obszerna, licząca 80 stron publikacja jest już dostępna do pobrania za darmo w serwisie PODATKI BEZ RYZYKA (www.podatkibezryzyka.pl) prowadzonym przez Krajową izbę Doradców Podatkowych.

Od początku kryzysu wywołanego koronawirusem w KIDP działa specjalny zespół ekspertów monitorujących zmiany w prawie związane z pomoc dla biznesu w Polsce. Eksperci KIDP analizują przepisy i przekładają je na język zrozumiały dla każdego przedsiębiorcy.

„Duże firmy, posiadające własne działy prawne i podatkowe z pewnością sobie poradzą same z zastosowanie przepisów tarczy antykryzysowej oraz uzyskaniem pomocy od rządu. Ale małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikrofirmy mogą mieć z tym problem. Dlatego jako środowisko doradców podatkowych od początku staramy się pomagać przedsiębiorcom w przetrwaniu tego trudnego okresu: doradzamy, tłumaczymy przepisy i pomagamy składać wnioski o pomoc finansową – tłumaczy Adam Mariański, przewodniczący Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Bezpośredni link do przewodnika po tarczy 3.0 https://podatkibezryzyka.pl/tarcza-antykryzysowa

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Integra Consulting Poland

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama