| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Doroczna Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego już 28 lutego 2018 r.

Doroczna Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego już 28 lutego 2018 r.

Zapraszamy na Konferencję IIA Polska dla Sektora Finansowego, która odbędzie się 28 lutego 2018 r. w Warszawie. Bądź razem z nami podczas tego prestiżowego, kameralnego wydarzenia!

Wśród uczestników Konferencji Finansowej rozdamy

3 bardzo interesujące nagrody!

Szczegóły promocji w załączonym Regulaminie Link lub na stronie Konferencji Link

Miejsce konferencji: hotel Marriott w Warszawie

Zaczniemy od kilku liter alfabetu… AML, – kto pierze pieniądze?
D –rekomendacja KNF w porównaniu, z RODO; H, – czyli co nowego dla banków w kolejnej rekomendacji KNF. Mało? To może porozmawiamy o pełnomocnikach i jak ich pracę widzi audytor? Do tego kilka zdań o podatkach, tj. dokumentowanie transakcji z podmiotami powiązanymi i jeszcze jak audyt patrzy na wykonywanie obowiązków i dzielenie się informacjami z innymi państwami. Wciąż mało? Dobrze, to stawiamy nowe wyzwania przed aktuariuszami.

No ale przecież nie samą pracą audytor żyje. Aby pomóc w pracy audytora przedstawimy jeszcze narzędzia coachingowe w audycie. W końcu audytor też człowiek.

Serdecznie zapraszamy na siódmą już konferencję dla Sektora Finansowego, gdzie prelegentami i panelistami będą eksperci, dyrektorzy audytu z wiodących instytucji finansowych w kraju; oraz wybitni specjaliści spoza audytu.

Mamy nadzieję, że tematyka konferencji znajdzie zainteresowanie wśród audytorów sektora finansowego – bankowców, ubezpieczycieli, pracowników instytucji finansowych, jak również kontrolerów i wszystkich, którym bliski jest temat audytu i jego funkcji w organizacji.

Konferencja będzie kolejną okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Zapraszamy

Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego!

Strona konferencji Link

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Cafe Finance

Ogólnopolskie biuro rachunkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »