| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Vademecum > Księgowi i rewidenci > Księgowość we franczyzie pomysłem na biznes

Księgowość we franczyzie pomysłem na biznes

Katalog dostępnych franczyz na polskim rynku stał się bardzo szeroki. Coraz więcej dużych podmiotów oferuje możliwość rozwijania swoich sieci handlowych. Na naszym rynku po raz pierwszy pojawiła się franczyza usług księgowych.

Jeszcze do niedawna pojęcie franczyzy kojarzyło się głównie z działalnością partnerską w gastronomii. Duże, rozwijające się firmy inwestowały w nowe punkty, wykorzystując model franczyzowy. Rynek jednak szybko się zmienił wciągając we franczyzę inne podmioty z różnych o siebie branż. Nadal nie słabnie duże zainteresowanie potencjalnych partnerów do wspólnego prowadzenia biznesu. Rozpoznawalna marka przyciąga nowych inwestorów a pomoc ze strony franczyzodawców zdecydowanie ułatwia start nowym podmiotom.

Ofertę dla franczyzobiorców przygotowała również firma Tax Care, która istnieje na rynku od 2008 r. Po raz pierwszy zaistniała możliwość dołączenia do franczyzy usług księgowych.

Tax Care jako pierwsza w Polsce firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych oraz dotacji i leasingów.

Oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą  prowadzić biuro pod znaną i cenioną od lat marką Tax Care S.A. Franczyzobiorcom oferuje sprawdzony pomysł na biznes. Dołączając do grona franczyzobiorców można stać się częścią firmy, która od 8 lat istnieje na rynku, by wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.

Nowym franczyzobiorcom Tax Care zapewnia m.in. pełne wyposażenie biura partnerskiego, pomoc doradcy podatkowego, system informatyczny, pakiet szkoleń, marketing, dostęp do know-how i wsparcie przez cały okres współpracy.

Aby stać się partnerem trzeba spełniać kilka warunków. Między innymi prowadzić działalność gospodarczą, przedstawić zaświadczeniem o niekaralności oraz posiadać lub wynajmować lokal o powierzchni 30 m² na parterze.

– Przyświeca nam idea konsolidacji rynku oraz rozwój w regionach, w których nas nie ma – mówi Grzegorz Grodek, wiceprezes zarządu Tax Care. – Nie chcemy przykładać ręki do dalszego rozdrobnienia, dlatego najbardziej interesuje nas potencjał już funkcjonujących biur.

Firma Tax Care S.A. istnieje na rynku od 2008 roku. Zarządzana przez zespół dynamicznych managerów, prężnie się rozwija i sukcesywnie zmierza do realizacji jasno wytyczonych celów. Obecnie pod marką Tax Care funkcjonuje około 270 punktów partnerskich i 53 placówki własne. Do 2020 roku spółka ma ambitne plany posiadania 1000 biur rachunkowych. Aż 95% z nich ma działać w formacie partnerskim i franczyzowym.

Chcesz otworzyć biuro partnerskie Tax Care?

Napisz lub zadzwoń

siecpartnerska@taxcare.pl

801 900 100

22 262 00 00

www.taxcare.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Michał Cyran

Radca Prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »