| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada

XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada

Mamy przyjemność zaprosić na XX Ogólnopolską Konferencję Podatkową "Prawa czy podatki?", która odbędzie się w dniach 5-6 listopada br. w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Infor.

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa jest flagowym projektem naszego Stowarzyszenia, który na przestrzeni dwudziestu edycji został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Wydarzenie od lat wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Nadchodząca - dwudziesta edycja - odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2019 r. w Warszawie.

Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną, tym razem jubileuszową edycją, skupiając się na prawach obywatela w prawie podatkowym oraz dyskutując nad tym, czy polski system podatkowy jest przyjazny dla przedsiębiorców i jednostki. Pierwszego dnia wydarzenia w trzech panelach transmitowanych równolegle w Internecie dotyczących najnowszych zmian systemowych w prawie podatkowym, narzędzi kontroli podatnika i ochrony obywatela w prawie podatkowym postaramy się w gronie ekspertów oraz studentów prawa i kierunków biznesowych przeanalizować wpływ nadchodzących zmian oraz ich skutki na państwo, społeczeństwo i biznes. W szczególności planujemy skupić się na nowelizacji ordynacji podatkowej, podatkowej sytuacji młodych oraz środkach gwarantujących poczucie bezpieczeństwa dla obywateli.

Drugiego dnia zamierzamy położyć nacisk na to, aby nasi uczestnicy nie tylko pogłębili swoją wiedzę teoretyczną, ale także nabyli praktyczne umiejętności i sprawdzili swoje zdolności analityczne poprzez przeprowadzenie cyklu warsztatów prawnopodatkowych

Więcej informacji: XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?"

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »