reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada

XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada

Mamy przyjemność zaprosić na XX Ogólnopolską Konferencję Podatkową "Prawa czy podatki?", która odbędzie się w dniach 5-6 listopada br. w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Infor.

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa jest flagowym projektem naszego Stowarzyszenia, który na przestrzeni dwudziestu edycji został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym. Wydarzenie od lat wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Nadchodząca - dwudziesta edycja - odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2019 r. w Warszawie.

Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną, tym razem jubileuszową edycją, skupiając się na prawach obywatela w prawie podatkowym oraz dyskutując nad tym, czy polski system podatkowy jest przyjazny dla przedsiębiorców i jednostki. Pierwszego dnia wydarzenia w trzech panelach transmitowanych równolegle w Internecie dotyczących najnowszych zmian systemowych w prawie podatkowym, narzędzi kontroli podatnika i ochrony obywatela w prawie podatkowym postaramy się w gronie ekspertów oraz studentów prawa i kierunków biznesowych przeanalizować wpływ nadchodzących zmian oraz ich skutki na państwo, społeczeństwo i biznes. W szczególności planujemy skupić się na nowelizacji ordynacji podatkowej, podatkowej sytuacji młodych oraz środkach gwarantujących poczucie bezpieczeństwa dla obywateli.

Drugiego dnia zamierzamy położyć nacisk na to, aby nasi uczestnicy nie tylko pogłębili swoją wiedzę teoretyczną, ale także nabyli praktyczne umiejętności i sprawdzili swoje zdolności analityczne poprzez przeprowadzenie cyklu warsztatów prawnopodatkowych

Więcej informacji: XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?"

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Zdjęcia

XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada
XX Ogólnopolska Konferencja Podatkowa "Prawa czy podatki?" - 5-6 listopada

PKWiU - Nowa matryca stawek VAT – Usługi178.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

Jak założyć nowoczesne biuro rachunkowe?

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Beata Kielar-Tammert

Radca prawny wpisany na Listę Radców Prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Właścicielka Kancelarii Prawnej www.bktkancelaria.pl, autorka wielu artykułów o tematyce prawniczej publikowanych w czasopismach, na blogu oraz w mediach społecznościowych, specjalizująca się w prawie Unii Europejskiej, prawie gospodarczym i prawach cudzoziemców.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama