| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > ZUS ułatwi wypłatę świadczeń dla rodzin ofiar wypadku w Smoleńsku

ZUS ułatwi wypłatę świadczeń dla rodzin ofiar wypadku w Smoleńsku

W związku z tragiczną śmiercią polskiej delegacji w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, na polecenie prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we wszystkich oddziałach ZUS powołani zostali koordynatorzy, których zadaniem będzie ułatwianie wypełniania formalności związanych z wypłatą świadczeń po śmierci ofiar katastrofy.

Prezes ZUS polecił również otoczenie szczególną troską wszystkich członków rodzin zmarłych, którzy zwrócą się do ZUS w sprawie wypłaty świadczeń.

Osoby odpowiedzialne w Oddziałach ZUS za informacje w sprawach świadczeń z ubezpieczenia społecznego dla rodzin osób poszkodowanych w katastrofie pod Smoleńskiem.

Lp.

Oddział

Imie i nazwisko

Kontakt

Adres i nr pokoju

1.

Białystok

Irena Nowicka
Kierownik Referatu

tel. (85) 748 64 64
tel. kom. 501 455 924
Boguckiz@zus.pl

ul. Młynowa 29 Budynek A Sala nr 1 Informacja emerytalno-rentowa

2.

Bielsko-Biała

Sylwia Mleczko
Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. (33) 825 20 35
tel. kom. 510 260 614
MleczkoS@zus.pl

ul. Krasińskiego 34 pok. nr 26

3.

Biłgoraj

Alicja Lipińska
Naczelnik Wydziału

tel. (84) 688 12 71
tel. kom. 502 009 010
LipinskaA@bilgoraj.zus.pl

ul. Kościuszki 103 Pok. nr 112

4.

Bydgoszcz

Jolanta Szeloch
Kierownik Referatu

tel. kom. 660 682 135
SzelochJ@zus.pl

ul. Marii Konopnickiej 18A Sala Obsługi Klientów nr 10

5.

Chorzów

Piotr Musioł
Naczelnik Wydziału

tel. (32) 34 90 522
tel. kom. 608 471 065
MusiolP@zus.pl

ul. Dąbrowskiego 45 pok. nr 15

6.

Chrzanów

Marta Abram
Naczelnik Wydziału

tel. (32) 62 45 359
tel. kom. 502 367 574
Abramm@zus.pl

ul. Oświęcimska 14 Sala Obsługi Klientów

7.

Częstochowa

Pani Ewa Jęczmyk
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 009 477
tel. (34) 368 94 80
JeczmykE@zus.pl

ul. Dąbrowskiego 43/45 pok. A 19

8.

Elbląg

Alicja Strug
Naczelnik Wydziału

tel. (55) 641 92 07
tel. kom. 796 714 966
struga@zus.pl

ul. Teatralna 4 pok. nr 11 A

9.

Gdańsk

Barbara Makowska
Naczelnik Wydziału

Tel. (58) 30 78 479 wew. 479
tel. kom. 502 009 388
Makowskab@zus.pl

ul. Chmielna 27/33 pok. nr 236

10.

Gorzów Wielkopolski

Ewa Bulik

tel. kom. 502 007 611
Bulike@zus.pl

ul. Sikorskiego 42 pok. nr 156

11.

Jasło

Andrzej Wydrzyński
Naczelnik Wydziału

tel. (13) 446 40 01 w.420
tel. kom. 502 007 905

ul. Rynek 18 b pok. nr 206, 207 (budynek A)

12.

Kielce

Marzanna Najgeburska
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 000 964
tel. (41) 33-56-515
najgeburskam@zus.pl

ul. Kolberga 2a pok. nr 052

13.

Koszalin

Beata Kalkowska
Naczelnik Wydziału

tel. 94 348 56 00
tel. kom. 502 008 798
Kalkowskab@zus.pl

ul. Juliana Fałata 30 pok. nr 020

14.

Kraków

Monika Hellstein

tel. kom. 502 008 315
tel. (12) 42 46 158 do godz. 15.00
tel. (12) 42 46 477 od godz. 15.00
Hellsteinm@zus.pl

ul. Pędzichów 27 pok. nr 335

15.

Legnica

Małgorzata Bauer

tel. kom. 502 007 866
Bauerm@zus.pl

ul. Wojska Polskiego 5 pok. nr 109

16.

Lublin

Pani Maria Liwak-Osorio
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 007 792
Liwak-OsorioM@lublin.zus.pl

ul. T. Zana 36-38 c pok. nr 207

17.

Łódź I

Danuta Kubiak
Zastępca Dyrektora

tel. kom. 502 009 508
tel. kom. 502 009 507

ul. Zamenhofa 2 pok. nr 603

18.

Łódź II

Sławomira Felder
Zastępca Dyrektora

tel. kom. 502 008 885
FelderS@zus.pl

Zduńska Wola ul. Kilińskiego 7/11 pok. nr 302 B

19.

Nowy Sącz

Małgorzata Banek

tel. (18) 443 54 46 w. 22 74
tel. kom. 502 009 568
BanekM@zus.pl

ul. Sienkiewicza 77 pok. nr 15

20.

Olsztyn

Anna Żwirko
Naczelnik Wydziału

tel. (89) 521 20 22
tel. kom. 797 188 145
ZwirkoA@zus.pl

ul. 1-go Maja 10 Sala Obsługi Klientów pok. nr 3

21.

Opole

Czesława Orzeszyna
Naczelnik Wydziału

tel. (77) 451 16 16,
tel. kom. 502 007 412
OrzeszynaC@zus.pl

ul. Wrocławska 24 pok. nr 203

22.

Ostrów Wielkopolski

Anna Krawiec
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 697 623 545
KrawiecA@ostrow.zus.pl

ul. Wysocka 1B pok. nr 001

23.

Piła

Aleksandra Komisarek
Naczelnik Wydziału Zasiłków

tel. (67) 21 05 791 wew. 791
tel. kom. 605 591 575
komisareka@zus.pl

ul. Drygasa 28 pok. nr 209 (budynek A)

24.

Płock

Małgorzata Zdanowska
Naczelnik Wydziału

tel. (24) 262 52 71 w.31-02
tel. kom. 502 009 811
ZdanowskaM@zus.pl

ul. Piłsudskiego 2B pok. nr 102

25.

Poznań I

Tomasz Smaglewski
Zastępca Naczelnika

tel. (61) 841 60 11
tel. kom. 502 001 171
SmaglewskiT@zus.pl

ul. Dąbrowskiego 12 pok. nr 6

26.

Poznań II

Magdalena Czaplińska
Zastępca Naczelnika

tel. (61) 87 45 500
tel. kom. 502 009 057
CzaplinskaM@zus.pl

ul. Starołecka 31 Sala Obsługi Klientów

27.

Radom

Jolanta Zgoda
Naczelnik Wydziału Zasiłków

tel. kom. 502 001 213
ZgodaJ@zus.pl

ul. Czachowskiego 21 a Wejście B pok. nr 362

Dorota Zych
Z-ca Naczelnika Wydziału Przyznawania Emerytur i Rent

tel. kom. 600 056 770
ZychD@zus.pl

ul. Czachowskiego 21 a Wejście A pok. nr 208

28.

Rybnik

Bogusława Ryć
Kierownik Referatu

tel. kom. 502 007 547
RycB@zus.pl

ul. Reymonta 2 pok. nr 2

29.

Rzeszów

Anna Brzostek
Naczelnik Wydziału

tel. (17) 867 51 94
tel. kom. 664 017 491
BrzostekA@zus.pl

Al. Piłsudskiego 12 pok. nr 38

30.

Siedlce

Elżbieta Koc
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 007 979
KocE@zus.pl

ul. Browarna 12 pok. nr 14

31.

Słupsk

Anna Solczak

tel. (59) 84 19 246
tel. kom. 502 008 735
SolczakA@zus.pl

Pl. Zwycięstwa 8 pok. nr 12 (przy Sali Obsługi Klientów)

32.

Sosnowiec

Anna Błaszczyk

tel. (32) 36 83 417
tel. kom. 502 007 307
Blaszczyka@zus.pl

ul. Partyzantów 1 pok. nr 17 (parter) Sala Obsługi Klientów

33.

Szczecin

Ewa Borkowska
Naczelnik Wydziału

tel. (91) 459 61 58
tel. kom. 502 008 019
BorkowskaE@szczecin.zus.pl

ul. Matejki 22 pok. nr 332

34.

Tarnów

Marek Stolarz

tel. kom. 606 896 651
StolarzM@zus.pl

ul. Kościuszki 32 pok. nr 406

35.

Tomaszów Maz.

Grażyna Wódzka
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 605 209 030
WodzkaG@zus.pl

ul. Mościckiego 40/42 pok. nr 24 B (budynek B)

36.

Toruń

Teresa Rygielska
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 007 761
RygielskaT@zus.pl

ul. Mickiewicza 33/39 pok. nr 215 (piętro II)

37.

Wałbrzych

Teresa Domagała
Główny Specjalista ds. emerytur i rent

tel. kom. 502 008 126
tel. (74) 64 97 124
DomagalaT@zus.pl

Pl. Grunwaldzki 1 pok. nr 31

38.

Warszawa I

Paweł Wąsikowski
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 007 392
tel. (22) 538 20 99
WasikowskiP@zus.pl

ul. Senatorska 6/8 pok. nr 418 (budynek A)

39.

Warszawa II

Anna Pawlik
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 007 574
tel. (022) 714 20 41
(022) 714 20 91
PawlikA@zus.pl

ul. 11-go Listopada 15a pok. nr 41

40.

Warszawa III

Dorota Jakubowska
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 502 446 318
Jakubowska@zus.pl

ul. Czerniakowska 16 pok. nr 303

41.

Wrocław

Janusza Lipka
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 664 932 396
LipkaJ@zus.pl

ul. Pretficza 11 pok. nr 70

42.

Zabrze

Anna Wójcik
Naczelnik Wydziału

tel. kom. 601 482 686
WojcikA@zus.pl

ul. Szczęść Boże 18 pok. nr 209 (II piętro)

43.

Zielona Góra

Anna Dydak
Naczelnik Wydziału

tel. (68) 329 45 31
tel. kom. 515 377 825
DydakA@zus.pl

ul. Kupiecka 65 pok. nr 6 (przy Sali Obsługi Klientów)

Źródło: ZUS

reklama

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Cieśluk

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »