| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Controlling sprzedaży - wyzwania i rozwiązania

Controlling sprzedaży - wyzwania i rozwiązania

W dniu 27 września 2012 r. w Hotelu Tumskim we Wrocławiu odbędzie się bezpłatne seminarium controllingowe pt. "Controlling sprzedaży – wyzwania i rozwiązania" organizowane przez firmę BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o.


Tematem spotkania będą zastosowania dedykowanych systemów klasy Business Intelligence/CRM/DMS do wielowymiarowych analiz, planowania, budżetowania, prognozowania oraz obiegu dokumentów i zarządzania relacjami z kontrahentami.

Celem Seminarium jest próba udzielenia odpowiedzi na poniższe pytania:

- Jak usprawnić wieloprzekrojową analizę przychodów i marż przez handlowców, controllerów sprzedaży i menedżerów tak by był to dla nich proces intuicyjny i nie wymagał dużego wysiłku ani specjalistycznej wiedzy informatycznej?

- Jak rzetelnie i precyzyjnie formułować plany sprzedaży w powiązaniu z pozostałymi obszarami działalności przedsiębiorstwa aby nie były oparte na domysłach i przybliżeniach?

- Jak zorganizować proces grupowego opracowywania i negocjowania budżetu handlowego aby nie wymagał wielu spotkań i uzgodnień, a przy tym nadmiernego absorbowania handlowców i menedżerów?

- Jak dostarczać terminowej i wysokojakościowej informacji o odchyleniach dla handlowców i kierowników aby byli w stanie interweniować na czas podejmując decyzje korygujące?

- Jak efektywnie zorganizować procesy obiegu dokumentów i pracy grupowej w organizacji by zwiększyć sprawność obsługi kontrahentów?

W tym kontekście zostaną również zaprezentowane praktyczne przykłady zastosowań specjalizowanych rozwiązań informatycznych, których wdrożenie w istotny sposób przyczynia się do zapewnienia efektywności każdej organizacji.  Seminarium w szczególności kierowane jest do zarządów i kadry menedżerskiej, dyrektorów finansowych i controllingu, dyrektorów i kierowników działów handlowych, controllerów finansowych, biznesu i sprzedaży, specjalistów do spraw analiz i budżetowania, pracowników, którzy zajmują się planowaniem i kontrolowaniem zasobów przedsiębiorstwa.

Poruszana tematyka seminarium odnosi się do organizacji i przedsiębiorstw różnych branż i sektorów, m.in.: produkcyjnych, handlowych, usługowych, finansowych.

Więcej informacji na stronie:  http://www.bi-pro.pl/seminaria.html


reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK