reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Akademia Księgomościa - nowy wymiar szkoleń dla księgowych!

Akademia Księgomościa - nowy wymiar szkoleń dla księgowych!

Czy kursy związane z księgowością i finansami muszą mieć zawsze formalny charakter i trwać wiele godzin szkoleniowych? Okazuje się, że nie! Firma InFakt wprowadza kolejną innowację na polskim rynku księgowości - Akademię Księgomościa, czyli cykl Ogólnopolskich Spotkań Księgowych! Portal Infor.pl objął Akademię patronatem medialnym.

Akademia Księgomościa to bezpłatne spotkania, podczas których prowadzone będą praktyczne szkolenia związane z nowoczesną księgowością i aktualnymi tematami pojawiającymi się w branży księgowej. To dobra okazja, aby w przyjemnej atmosferze wzbogacić swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniem z innymi osobami pracującymi w księgowości.

Na polskim rynku brakuje inicjatyw integrujących społeczność księgowych, a jedyną możliwością spotkań w szerszym gronie są szkolenia, których ceny z reguły są dość wysokie. Wiemy, że praca księgowego wymaga ciągłego poszerzania swojej wiedzy, dlatego dla osób, z którymi współpracujemy w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, opracowaliśmy cykl szkoleń wewnętrznych. Pomyśleliśmy, że warto podzielić się tą wiedzą również z osobami niezwiązanymi z inFaktem, tworząc jednocześnie okazję do lokalnych spotkań księgowych - mówi Wiktor Sarota, Prezes Zarządu inFakt.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 2 września w klimatycznych wnętrzach Pauza in Garden w Krakowie. Praktyczne wystąpienia, prowadzone przez doświadczonych pracowników inFaktu, wprowadzą uczestników w główny temat spotkania, czyli transakcje elektroniczne.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in.

  • czym jest eksport usług,
  • jak rozliczyć sprzedaż na rzecz Google Play, AppStore,
  • czym jest system MOSS,
  • jak zaksięgować faktury z Facebooka,
  • czym jest Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe,
  • dlaczego warto rozwijać swój biznes z inFaktem.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w Akademii Księgomościa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie:

www.infakt.pl/akademia-ksiegomoscia

InFakt Sp. z o.o. od 2008 r. zmienia rynek usług księgowych w Polsce. Firma oferuje profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online. inFakt to nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe z dedykowanymi księgowymi dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę. inFakt został wyróżniony przez Aulę Polska nagrodą Auler 2011, przyznawaną osobom i firmom będącym wzorem dla polskiego biznesu technologicznego.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Aktualizacja: 26.08.2015

Zdjęcia

Akademia Księgomościa - nowy wymiar szkoleń dla księgowych!
Akademia Księgomościa - nowy wymiar szkoleń dla księgowych!

Przedsiębiorca i pracodawca w kryzysie – komplet e-booków59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Nowy JPK_VAT

Oznaczenia dostawy towarów i świadczenia usług (kody GTU) w nowym JPK_VAT z deklaracją

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kacper Sołoniewicz

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama