| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Seminarium dla biur rachunkowych "Controlling dla MŚP - koszty pod kontrolą"

Seminarium dla biur rachunkowych "Controlling dla MŚP - koszty pod kontrolą"

Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Controlling dla MŚP – koszty pod kontrolą”, które odbędzie się 4 czerwca br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Seminarium skierowane jest do kadry menadżerskiej, księgowych oraz biur rachunkowych. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wyzwaniami związanymi z controllingiem finansowym w małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane dwa podejścia do controllingu: teoretyczne i praktyczne. W pierwszej części seminarium, uczestnicy będą mogli pozyskać cenną wiedzę związaną z controllingiem finansowym w MŚP. W drugiej części, praktycy zaprezentują nowatorskie rozwiązanie informatyczne, które wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych biur rachunowych oraz przedsiębiorstw. Umożliwia ono wgląd do danych finansowych, raportów i analiz online.

Tematy seminarium:

1. Controlling w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Poza krótkim omówieniem teorii controllingu, pokażemy Państwu jak działa controlling w średnim przedsiębiorstwie w praktyce. Pokażemy przykłady raportów kosztowych, wynikowych, czy też sprawozdań finansowych, ale przede wszystkim zaprezentujemy, jak kadra menadżerska może sama, w łatwy i wygodny sposób, kontrolować swoje koszty (finanse) z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

2. Zmiany w przepisach podatkowych korekt VAT oraz kosztów z tytułu ich przeterminowania.

Omówimy zmiany przepisów podatkowych związanych z odliczeniem podatku VAT oraz zaliczeniem w koszty uzyskania przychodów faktur przeterminowanych.

3. Nowe rozwiązania dla przedsiębiorstw i biur rachunkowych.

Zaprezentujemy Państwu system klasy Business Intelligence, który zapewni klientom korzystającym z usług biura rachunkowego dostęp do swoich danych finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci korzystający z usług biura rachunkowego mają swoje „koszty pod kontrolą”, ale i nie tylko koszty - posiadają pełen dostęp do swoich danych finansowych z dowolnego komputera podłączonego z internetem, bez konieczności kontaktowania się z biurem rachunkowym.

Zapraszamy do rejestracji na seminarium: http://bilandergroup.com/seminarium/.

Rejestracja trwa do 30.05. Liczba miejsc jest ograniczona.

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Premiere Design

Architektura Wnętrz

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK