| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Seminarium dla biur rachunkowych "Controlling dla MŚP - koszty pod kontrolą"

Seminarium dla biur rachunkowych "Controlling dla MŚP - koszty pod kontrolą"

Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Controlling dla MŚP – koszty pod kontrolą”, które odbędzie się 4 czerwca br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Seminarium skierowane jest do kadry menadżerskiej, księgowych oraz biur rachunkowych. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wyzwaniami związanymi z controllingiem finansowym w małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane dwa podejścia do controllingu: teoretyczne i praktyczne. W pierwszej części seminarium, uczestnicy będą mogli pozyskać cenną wiedzę związaną z controllingiem finansowym w MŚP. W drugiej części, praktycy zaprezentują nowatorskie rozwiązanie informatyczne, które wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych biur rachunowych oraz przedsiębiorstw. Umożliwia ono wgląd do danych finansowych, raportów i analiz online.

Tematy seminarium:

1. Controlling w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Poza krótkim omówieniem teorii controllingu, pokażemy Państwu jak działa controlling w średnim przedsiębiorstwie w praktyce. Pokażemy przykłady raportów kosztowych, wynikowych, czy też sprawozdań finansowych, ale przede wszystkim zaprezentujemy, jak kadra menadżerska może sama, w łatwy i wygodny sposób, kontrolować swoje koszty (finanse) z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

2. Zmiany w przepisach podatkowych korekt VAT oraz kosztów z tytułu ich przeterminowania.

Omówimy zmiany przepisów podatkowych związanych z odliczeniem podatku VAT oraz zaliczeniem w koszty uzyskania przychodów faktur przeterminowanych.

3. Nowe rozwiązania dla przedsiębiorstw i biur rachunkowych.

Zaprezentujemy Państwu system klasy Business Intelligence, który zapewni klientom korzystającym z usług biura rachunkowego dostęp do swoich danych finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci korzystający z usług biura rachunkowego mają swoje „koszty pod kontrolą”, ale i nie tylko koszty - posiadają pełen dostęp do swoich danych finansowych z dowolnego komputera podłączonego z internetem, bez konieczności kontaktowania się z biurem rachunkowym.

Zapraszamy do rejestracji na seminarium: http://bilandergroup.com/seminarium/.

Rejestracja trwa do 30.05. Liczba miejsc jest ograniczona.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Forum Od-nowa

Organizacja non-profit

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK