| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Zmieniliśmy Gazetę Prawną

Zmieniliśmy Gazetę Prawną

Właśnie pojawiła się na rynku w nowej, lepszej formie, idealnej dla największego w Polsce dziennika gospodarczego. Największego nie tylko ze względu na najlepsze wyniki sprzedaży detalicznej, ale również z powodu szerokiego zakresu, ilości oraz wysokiej jakości drukowanych informacji i porad.

Każdego dnia w Gazecie Prawnej znajdziecie Państwo mnóstwo aktualności gospodarczych i prawnych. W przystępny i bardzo użyteczny sposób interpretujemy wydarzenia z takich dziedzin, jak biznes, podatki, praca czy prawo gospodarcze. Łamy Gazety Prawnej pełne są przydatnych analiz ekonomicznych, prognoz i komentarzy gospodarczych oraz notowań giełdowych. W każdym numerze doradzamy również, jak sprawnie zarządzać firmą. Piszą dla nas najlepsi specjaliści, eksperci i doradcy.


Menedżerowie wszystkich szczebli zarządzania na pewno docenią również nową formułę edytorską. Przejrzysty, świeży i nowoczesny układ gazety pozwoli szybko i łatwo odnaleźć wszystkie potrzebne informacje.


Gazeta Prawna to również codzienne dodatki tematyczne o ściśle poradniczym charakterze. Skierowane są one do poszczególnych grup zawodowych związanych z biznesem, prawem i podatkami:


Poniedziałek „Księgowość i Podatki”


Wtorek „Firma i Klient”


Środa „Urząd i Finanse”


Czwartek „Praca i Ubezpieczenia”


Piątek „Prawo i Życie”


Na podstawie ogólnopolskich badań czytelnictwa PRO (SMG/KRC) wiemy, że już teraz Gazetę Prawną czyta regularnie 33% kadry zarządzającej najwyższego szczebla.


Zachęcamy do lektury i aktywnego szukania odpowiedzi na ważne pytania. Będziemy Ci odpowiadać.

reklama

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Fundusz Hipoteczny Familia S.A.

Fundusz Hipoteczny Familia S.A. działa w Polsce od lipca 2010 roku. Oferuje usługę odwróconej hipoteki w formie renty dożywotniej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »