| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Zmieniliśmy Gazetę Prawną

Zmieniliśmy Gazetę Prawną

Właśnie pojawiła się na rynku w nowej, lepszej formie, idealnej dla największego w Polsce dziennika gospodarczego. Największego nie tylko ze względu na najlepsze wyniki sprzedaży detalicznej, ale również z powodu szerokiego zakresu, ilości oraz wysokiej jakości drukowanych informacji i porad.

Każdego dnia w Gazecie Prawnej znajdziecie Państwo mnóstwo aktualności gospodarczych i prawnych. W przystępny i bardzo użyteczny sposób interpretujemy wydarzenia z takich dziedzin, jak biznes, podatki, praca czy prawo gospodarcze. Łamy Gazety Prawnej pełne są przydatnych analiz ekonomicznych, prognoz i komentarzy gospodarczych oraz notowań giełdowych. W każdym numerze doradzamy również, jak sprawnie zarządzać firmą. Piszą dla nas najlepsi specjaliści, eksperci i doradcy.


Menedżerowie wszystkich szczebli zarządzania na pewno docenią również nową formułę edytorską. Przejrzysty, świeży i nowoczesny układ gazety pozwoli szybko i łatwo odnaleźć wszystkie potrzebne informacje.


Gazeta Prawna to również codzienne dodatki tematyczne o ściśle poradniczym charakterze. Skierowane są one do poszczególnych grup zawodowych związanych z biznesem, prawem i podatkami:


Poniedziałek „Księgowość i Podatki”


Wtorek „Firma i Klient”


Środa „Urząd i Finanse”


Czwartek „Praca i Ubezpieczenia”


Piątek „Prawo i Życie”


Na podstawie ogólnopolskich badań czytelnictwa PRO (SMG/KRC) wiemy, że już teraz Gazetę Prawną czyta regularnie 33% kadry zarządzającej najwyższego szczebla.


Zachęcamy do lektury i aktywnego szukania odpowiedzi na ważne pytania. Będziemy Ci odpowiadać.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. Kancelaria Prawa Pracy

Warszawska kancelaria specjalizująca się wyłącznie w pomocy pracodawcom w zakresie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy oraz świadczeń pracowniczych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »