| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Vademecum > Księgowi i rewidenci > Bezpłatne szkolenia z MSSF dla kandydatów na biegłych rewidentów od kwietnia 2016 r.

Bezpłatne szkolenia z MSSF dla kandydatów na biegłych rewidentów od kwietnia 2016 r.

Zapraszamy kandydatów na biegłych rewidentów do udziału w bezpłatnym, trzydniowym, szkoleniu z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Szkolenia finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego odbywać się będą od kwietnia do czerwca 2016 roku w 10 miastach Polski.

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów zaprasza kandydatów na biegłych rewidentów do udziału w szkoleniu z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Program szkolenia został zaprojektowany z myślą o osobach posiadających wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, które są w trakcie zdobywania kwalifikacji biegłego rewidenta (ukończyły pierwszą i są przed czwartą sesją egzaminacyjną) i chciałyby zdobyć wiedzę z zakresu wybranych MSSF, którą wykorzystają w procesie kwalifikacyjnym, a następnie w pracy zawodowej.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatu. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe zawierające opracowania dotyczące poszczególnych standardów oraz praktyczne przykłady z rozwiązaniami. Spotkania będą prowadzone przez wykładowców i konsultantów Banku Światowego.

Polecamy: Ustawa o rachunkowości z komentarzem do zmian (książka)
Autorzy: prof. dr hab. Irena Olchowicz, dr Agnieszka Tłaczała, dr Wanda Wojas, Ewa Sobińska, Katarzyna Kędziora, Justyna Beata Zakrzewska, dr Gyöngyvér Takáts

Szkolenia odbędą się w 10 miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Zielonej Górze. Szkolenia będą się odbywać między kwietniem a czerwcem 2016 roku. W wybranych lokalizacjach dostępne będą dwa terminy szkoleń.

Szkolenia są finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym".

Więcej szczegółów, program wydarzenia oraz sylwetki wykładowców.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Koronczok

Sprzedaż Internetowa24

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »