| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Vademecum > Księgowi i rewidenci > Bezpłatne szkolenia z MSSF dla kandydatów na biegłych rewidentów od kwietnia 2016 r.

Bezpłatne szkolenia z MSSF dla kandydatów na biegłych rewidentów od kwietnia 2016 r.

Zapraszamy kandydatów na biegłych rewidentów do udziału w bezpłatnym, trzydniowym, szkoleniu z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Szkolenia finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego odbywać się będą od kwietnia do czerwca 2016 roku w 10 miastach Polski.

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów zaprasza kandydatów na biegłych rewidentów do udziału w szkoleniu z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Program szkolenia został zaprojektowany z myślą o osobach posiadających wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, które są w trakcie zdobywania kwalifikacji biegłego rewidenta (ukończyły pierwszą i są przed czwartą sesją egzaminacyjną) i chciałyby zdobyć wiedzę z zakresu wybranych MSSF, którą wykorzystają w procesie kwalifikacyjnym, a następnie w pracy zawodowej.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatu. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe zawierające opracowania dotyczące poszczególnych standardów oraz praktyczne przykłady z rozwiązaniami. Spotkania będą prowadzone przez wykładowców i konsultantów Banku Światowego.

Polecamy: Ustawa o rachunkowości z komentarzem do zmian (książka)
Autorzy: prof. dr hab. Irena Olchowicz, dr Agnieszka Tłaczała, dr Wanda Wojas, Ewa Sobińska, Katarzyna Kędziora, Justyna Beata Zakrzewska, dr Gyöngyvér Takáts

Szkolenia odbędą się w 10 miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Zielonej Górze. Szkolenia będą się odbywać między kwietniem a czerwcem 2016 roku. W wybranych lokalizacjach dostępne będą dwa terminy szkoleń.

Szkolenia są finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym".

Więcej szczegółów, program wydarzenia oraz sylwetki wykładowców.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Wicherkiewicz

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »