reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > I edycja Forum MDR - 21 października

I edycja Forum MDR - 21 października

Ministerstwo Finansów zaprasza na pierwsze posiedzenie Forum MDR, które odbędzie się 21 października 2019 r. w siedzibie MF w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 12. Zgłoszenie uczestnictwa w posiedzeniu można przesyłać jedynie do 16 października 2019 r.

Formuła Forum MDR

Podczas Forum MDR przewiduje się aktywny udział zaproszonych uczestników. Dyskusja nad kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi MDR ma na celu wsparcie opracowania takich rozwiązań w zakresie informowania o schematach podatkowych, które będą uwzględniać zarówno interes finansów publicznych, jak również będą akceptowane przez uczestników rynku i skuteczne w praktyce gospodarczej.

Porządek posiedzenia

Jak wziąć udział w I Forum MDR

Posiedzenie odbędzie się 21 października br. w godzinach 10.00-14.00 w Sali Kolegialnej w Ministerstwie Finansów (Warszawa, ul. Świętokrzyska 12). Rejestracja uczestników rozpocznie się od godz. 9.15.

Spotkanie ma charakter otwarty, a o udziale w nim przez osoby zainteresowane decyduje kolejność zgłoszeń. Z powodów organizacyjnych liczba uczestników Forum jest ograniczona, z uwzględnieniem jak najszerszej reprezentacji środowisk zainteresowanych tematyką informowania o schematach podatkowych.

Obowiązują poniższe zasady kwalifikacji na posiedzenia Forum:

- każdy podmiot może zgłosić wyłącznie jednego reprezentanta,

- w przypadku większej liczby reprezentantów zgłoszonych przez ten sam podmiot, decyduje kolejność zgłoszeń (jeśli zgłoszenie obejmowało więcej niż jedną osobę).

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w posiedzeniu I Forum MDR można przesyłać do 16 października 2019 r. na adres email: forum.mdr@mf.gov.pl

Uwaga!
W posiedzeniu Forum udział mogą wziąć uczestnicy, którzy otrzymają potwierdzenie uczestnictwa przekazane przez Ministerstwo Finansów drogą elektroniczną.

Polecamy: VAT Zmiany od 1 września i 1 listopada 2019 r.

Polecamy: Split payment od 1 listopada 2019 r.

Klauzula informacyjna

Ministerstwo Finansów prosi także o zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz zamieszczenie w treści e-maila zawierającego zgłoszenie następującej formuły:

Zgłaszam uczestnictwo w spotkaniu roboczym Forum MDR w dniu 21 października 2019 r.

Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Ministerstwo Finansów na potrzeby posiedzenia roboczego Forum MDR w dniu 21 października 2019 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Ministerstwo Finansów w przyszłości na potrzeby dalszych działań w ramach spotkań Forum MDR. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

Pliki do pobrania

Agenda I posiedzenia Forum MDR (PDF, 67 kB)

Klauzula informacyjna Forum MDR (PDF, 201 kB)

reklama

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

Jak założyć nowoczesne biuro rachunkowe?

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Pundyk-Glet

dr nauk prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama