| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Certyfikowane wideoszkolenia dla księgowych i kadrowych

Certyfikowane wideoszkolenia dla księgowych i kadrowych

Działa już Platforma Certyfikowanych Wideoszkoleń – innowacyjny sposób podnoszenia kwalifikacji zawodowych dla księgowych i kadrowych. Platforma została stworzona specjalnie w celu nieustannego dostarczania wiedzy na temat zmieniających się przepisów, z którymi księgowi i kadrowi mają do czynienia na co dzień. Platforma to także serwis, w którym, w jednym miejscu księgowi i kadrowi znajdą odpowiedzi na najbardziej skomplikowane zagadnienia podatkowo-rachunkowe i kadrowo – wynagrodzeniowe. Wszystko to podane jest w nowoczesnej multimedialnej formule.

Filmy wideo na Platformie Certyfikowanych Wideoszkoleń zostały podzielone na trzy grupy: WIDEOSZKOLENIA, WIDEOINSTRUKCJE i EKSPERT RADZI.

Do każdego wideoszkolenia, wideoinstrucji czy wideo EKSPERT RADZI zostały dołączone materiały powiązane, z których może korzystać użytkownik Platformy. Materiały te należy traktować jako dodatkowe pomoce dydaktyczne. Są to materiały szkoleniowe prowadzącego szkolenie, porady i artykuły z danego zakresu tematycznego, eporadniki, przepisy prawne, formularze, wskaźniki i stawki. To wszystko sprawia, że każde zagadnienie omówione jest kompleksowo i użytkownik dostaje całościową informację na dany temat.

Po obejrzeniu wideoszkolenia czy wideoinstrukcji każdy użytkownik może rozwiązać test jednokrotnego wyboru dotyczący zagadnień poruszanych w wideo. Po uzyskaniu 80 proc. prawidłowych odpowiedzi można wygenerować i wydrukować imienny certyfikat poświadczający wiedzę zdobytą po obejrzeniu szkolenia.

Korzyści dla księgowych i kadrowych z posiadania Platformy Certyfikowanych Wideoszkoleń to:

  • Rozwój zawodowy - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki nowym publikowanym na Platformie szkoleniom,
  • Oszczędność czasu - można przesłuchać szkolenie w każdym miejscu i w każdym czasie,
  • Oszczędność pieniędzy - z materiałów umieszczonych na Platformie można korzystać indywidualnie, ale jeśli zajdzie taka potrzeba można przeszkolić cały dział księgowości bądź kadr,
  • Kompleksowość - wideoszkolenia poruszają najbardziej aktualne zagadnienia i zmiany w prawie dlatego użytkownik Platformy ma stały dostęp do najświeższych zmian przepisów z bezcennym objaśnieniem eksperta.

Wypróbuj za darmo Certyfikowaną Platformę Wideoszkoleń. Obejrzyj szkolenie i zdobądź certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY, RELACJE, WYDARZENIA

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Jednolity Plik Kontrolny

Eksperci portalu infor.pl

Comarch

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK