| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Aktualności > Certyfikowane wideoszkolenia dla księgowych i kadrowych

Certyfikowane wideoszkolenia dla księgowych i kadrowych

Działa już Platforma Certyfikowanych Wideoszkoleń – innowacyjny sposób podnoszenia kwalifikacji zawodowych dla księgowych i kadrowych. Platforma została stworzona specjalnie w celu nieustannego dostarczania wiedzy na temat zmieniających się przepisów, z którymi księgowi i kadrowi mają do czynienia na co dzień. Platforma to także serwis, w którym, w jednym miejscu księgowi i kadrowi znajdą odpowiedzi na najbardziej skomplikowane zagadnienia podatkowo-rachunkowe i kadrowo – wynagrodzeniowe. Wszystko to podane jest w nowoczesnej multimedialnej formule.

Filmy wideo na Platformie Certyfikowanych Wideoszkoleń zostały podzielone na trzy grupy: WIDEOSZKOLENIA, WIDEOINSTRUKCJE i EKSPERT RADZI.

Do każdego wideoszkolenia, wideoinstrucji czy wideo EKSPERT RADZI zostały dołączone materiały powiązane, z których może korzystać użytkownik Platformy. Materiały te należy traktować jako dodatkowe pomoce dydaktyczne. Są to materiały szkoleniowe prowadzącego szkolenie, porady i artykuły z danego zakresu tematycznego, eporadniki, przepisy prawne, formularze, wskaźniki i stawki. To wszystko sprawia, że każde zagadnienie omówione jest kompleksowo i użytkownik dostaje całościową informację na dany temat.

Po obejrzeniu wideoszkolenia czy wideoinstrukcji każdy użytkownik może rozwiązać test jednokrotnego wyboru dotyczący zagadnień poruszanych w wideo. Po uzyskaniu 80 proc. prawidłowych odpowiedzi można wygenerować i wydrukować imienny certyfikat poświadczający wiedzę zdobytą po obejrzeniu szkolenia.

Korzyści dla księgowych i kadrowych z posiadania Platformy Certyfikowanych Wideoszkoleń to:

  • Rozwój zawodowy - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki nowym publikowanym na Platformie szkoleniom,
  • Oszczędność czasu - można przesłuchać szkolenie w każdym miejscu i w każdym czasie,
  • Oszczędność pieniędzy - z materiałów umieszczonych na Platformie można korzystać indywidualnie, ale jeśli zajdzie taka potrzeba można przeszkolić cały dział księgowości bądź kadr,
  • Kompleksowość - wideoszkolenia poruszają najbardziej aktualne zagadnienia i zmiany w prawie dlatego użytkownik Platformy ma stały dostęp do najświeższych zmian przepisów z bezcennym objaśnieniem eksperta.

Wypróbuj za darmo Certyfikowaną Platformę Wideoszkoleń. Obejrzyj szkolenie i zdobądź certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Strict Minds Communication

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK