| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowość > Zmiany prawa > Pracownicy urzędów skarbowych dyżurują w terenie

Pracownicy urzędów skarbowych dyżurują w terenie

 

Dyżury pracowników US Płońsk (woj. mazowieckie) w Punkcie Informacji Obywatelskiej

W okresie od 31 marca do 28 kwietnia 2008 r. pracownicy Urzędu Skarbowego w Płońsku będą pełnili dyżury informacyjne w ramach Punktu Informacji Obywatelskiej, który działa przy Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, ul. Płocka 50. Z bezpłatnej pomocy pracowników Urzędu będą mogli skorzystać podatnicy zainteresowani m.in. rozliczeniem rocznym podatku dochodowego od osób fizycznych. Dyżury będą odbywać się w poniedziałki (za wyjątkiem 7 kwietnia br.) w godz. 16.15 - 17.30.


Dyżury pracowników US Warszawa - Bemowo w Urzędach Dzielnic

Naczelnik Urzędu Skarbowego Warszawa - Bemowo we współpracy z Burmistrzami Dzielnic: Warszawa - Bemowo i Warszawa - Ursus zorganizował w urzędach tych dzielnic punkty obsługi w zakresie rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych. W ww. punktach pracownicy Urzędu Skarbowego będą udzielać informacji dotyczących rozliczenia i przyjmować zeznania PIT. Terminy dyżurów: - Urząd Dzielnicy Warszawa - Bemowo: 14, 21 i 28 kwietnia 2008 r. w godz. 10.00 - 18.00, - Urząd Dzielnicy Warszawa - Ursus: 31 marca 2008 r. w godz. 15.00 - 18.00, W Urzędzie Dzielnicy Warszawa - Włochy dyżur pracowników Urzędu Skarbowego odbył się w dniu 17 marca 2008 r.


Spotkania Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach z podatnikami (woj. świętokrzyskie)

W ramach współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Chęciny w dniu 12 marca 2008r. pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach przeprowadzili trzy szkolenia dla mieszkańców miejscowości: Chęciny, Wolica i Bolmin. Tematyka spotkań dotyczyła zagadnień związanych z rozliczeniami z podatku dochodowego od osób fizycznych za 2007 rok.


Wodzisławska skarbówka pracuje „w terenie”

W kolejnym roku podczas trwającej akcji składania zeznań rocznych, Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śląskim uruchamia w urzędach miast i gmin w swoim obszarze działania punkty obsługi podatnika. W dniach od 31 marca do 8 kwietnia br. mieszkańcy poniżej wymienionych miejscowości tj. Pszowa (31 marca), Lubomi (1 kwietnia), Marklowic (2 kwietnia), Radlina (3 kwietnia), Rydułtów (4 kwietnia) , Mszany (7 kwietnia) oraz Gorzyc ( 8 kwietnia) będą mogli uzyskać informacje dotyczące rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok. Punkty czynne będą w godzinach od 8.00 do 14.00

 

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

POLECANE

WYWIADY

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Jednolity Plik Kontolny

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Targowska

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od ksiegowosc.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK